Dekoloryzacja i rozjaśnienie włosów

Bestsellery

Jak delikatnie rozjaśnić włosy?

Czy marzą Ci się wyraziste odcienie blond lub chcesz delikatnie rozjaśnić i rozświetlić kolor swoich włosów? Wybielacze i rozjaśniacze do włosów pomagają zapewnić efekt jak z salonu fryzjerskiego, a dzięki odżywczym składnikom, takim jak witamina E, proteiny, gliceryna lub olejek arganowy dbają również o ich zdrowie, zapobiegając uszkodzeniom struktury włosów, jak również przesuszaniu i podrażnieniom skóry głowy.

Wybielacz albo rozjaśniacz do włosów?

Jeśli zamierzasz rozjaśnić swoje włosy w warunkach domowych, należy najpierw zdecydować, czy sięgnąć po wybielacz, czy też rozjaśniacz. Główna różnica między nimi tkwi w sposobie, w jaki dochodzi do rozświetlenia włosów.

Rozjaśniacz do włosów

Funkcją rozjaśniacza do włosów jest rozjaśnienie naturalnego pigmentu. Jest on w zasadzie farbą do włosów o niższej zawartości nadtlenku wodoru i składnikach odżywczych zapewniających delikatne rozświetlenie włosów. Taki sposób jest odpowiedni szczególnie w przypadku, gdy chcesz rozświetlić naturalny odcień swoich włosów lub jeśli jaśniejszy odcień jest krokiem pośrednim przed nałożeniem innego odcienia trwałego koloru.

Rodzaje rozjaśniaczy do włosów
  • Puder rozjaśniający skutecznie rozjaśnia blond włosy, usuwa żółtawy odcień włosów po farbowaniu lub szybko rozświetla ciemny kolor włosów o 1 lub 2 odcienie. Dodatkowo dzięki specjalnym rodzajom tych rozjaśniających proszków do włosów można włosy stopniowo rozjaśnić nawet o 9 odcieni.
  • Rozjaśniacz do włosów w kremie podczas rozjaśniania włosów pozwala jednocześnie ukryć pierwsze oznaki szarości. Wybierz rozjaśniacz w kremie, którego pigmenty idealnie pokryją każdy włos i zastąpią również brakujący pigment.
  • Rozjaśniacz do włosów ombre umożliwia stworzenie delikatnego płynnego przejścia odcieni i naturalnego efektu rozjaśnienia końcówek włosów.
  • Ściągacz koloru ściąga resztki farby z różnych farbowań i usuwa z włosów niechciane i wyblakłe odcienie.

Wybielacz do włosów

Wybielacz do włosów usuwa z włosów wszelki pigment. Jeśli marzy Ci się zmiana ciemniejszych włosów na blond, potrzebujesz całkowitego wybielenia włosów. Wybielone w ten sposób włosy należy jednak intensywnie pielęgnować, ponieważ struktura włosów może stać się porowata i wyjątkowo łamliwa. Podczas wybielania włosów polecamy stosowanie tzw. technologii plex, które pomagają w optymalnym odżywieniu włosów, zapobiegając ich zniszczeniu. Jeśli Twoje włosy są bardzo ciemne i w dodatku podatne na uszkodzenia, w celu radykalnej zmiany odcienia zalecamy wizytę u fryzjera.

Wybierz sobie najlepszy rozjaśniacz do włosów na notino.pl i zamień swoje loki w burzę miodowych odcieni lub chłodną platynę albo zafunduj sobie stylowe ombre jeszcze dziś!