Przejdź do głównej zawartości

O nas

W Notino uważamy, że piękno powinno być dostępne dla każdego. Ponieważ piękno może dodawać pewności siebie, jak i dokonać zmiany. Kiedy ludzie czują się piękni, łatwiej osiągają swoje cele. W zamian sprawiają, że świat wokół nich jest piękniejszy.


Jesteśmy z Tobą od 17 lat

Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku w Czechach. Nawet wtedy naszym głównym celem było uczynienie Europy piękniejszą. Wszystkich 16 milionów zadowolonych klientów jest dowodem, że zmierzamy we właściwym kierunku. Jednocześnie jest to wielkie zobowiązanie. Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, wybieranie najlepszych produktów dla Ciebie i dostarczanie ich tak szybko, jak to możliwe, będąc w ruchu i sprawiając, że zakupy stają się przyjemnością. Zaangażowanie, aby kontynuować razem i uczynić piękno bardziej dostępnym. Za każdym razem. Gdziekolwiek na świecie.


Szeroki wybór perfum i kosmetyków zawsze w atrakcyjnej cenie.  

W ciągu 17 lat naszej działalności staliśmy się największym sklepem internetowym z perfumami i kosmetykami w Europie. A to wszystko dzięki Tobie. Dziś możesz wybierać spośród 82 000 unikalnych produktów od 1 400 globalnych i lokalnych marek. Jednocześnie nieustannie pracujemy, aby każdego dnia dostarczać Ci nowe i lepsze oferty. Tylko w zeszłym roku kupiliście u nas 55 milionów produktów.
Odwiedź nas w naszych sklepach

Nie jesteśmy już tylko e-sklepem. Stopniowo poszerzamy naszą sieć punktów sprzedaży detalicznej, w której nasi konsultanci kosmetyczni zawsze doradzą w wyborze i przedstawią bestsellery oraz nowości. Od samego początku staramy się być blisko technologii. Dziś używamy ich w sklepach i łączymy świat zakupów online z osobistym doświadczeniem. Nasze sklepy można znaleźć w stolicach i dużych miastach w Polsce, w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, Austrii, Rumunii, Bułgarii i na Ukrainie.


Wysyłamy około 140 tysięcy zamówień dziennie

Zawsze staramy się oferować Ci najbardziej odpowiednie produkty. Jednocześnie naszym celem jest ich bezpieczne i jak najszybsze dręczenie do Ciebie. Dzięki naszym własnym technologiom, doskonale zarządzanemu centrum logistycznemu i dystrybucyjnemu zamówienie jest do Ciebie wysyłane średnio w ciągu dwóch godzin. Jesteśmy w stanie obsłużyć wysyłkę około 140 000 paczek dziennie. Co ciekawe, w ubiegłym roku dostarczyliśmy 12 milionów paczek.


Jesteśmy tu zawsze dla Ciebie

Od samego początku satysfakcja klienta była zawsze naszym priorytetem. Ponad 1300 naszych pracowników pracuje codziennie, aby wszystko działało idealnie. Mówimy w 19 językach i pracujemy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możemy w każdej chwili pomóc w wyborze produktu i problemach technicznych.

Zawsze jesteś dla nas na pierwszym miejscu. Często i my dla Ciebie

Zdobyliśmy Nagrodę Popularności w kategorii Uroda i zdrowie, jesteśmy najlepszym e-sklepem kosmetycznym w rankingu Ranking Zaufanych Sklepów w Polsce. W Czechach i na Słowacji zostaliśmy wyróżnieni w konkursie ShopRoku jako e-sklep z najlepszą jakością produktów we wszystkich kategoriach. Jesteśmy również najpopularniejszym e-sklepem w kategorii Uroda i zdrowie na Węgrzech.