Demakijaż oczu

Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Zobacz więcej
Promocje i prezenty
Ocena
  •   78
  •   10
Bestsellery

Płyn dwufazowy, olejek lub mleczko do demakijażu oczu?

Płyny do demakijażu oczu skutecznie usuwają brud i makijaż, a dzięki ich delikatniejszemu składowi, także koją podrażnioną oraz zmęczoną skórę i opuchnięte okolice oczu.

Rodzaje płynów do demakijażu oczu

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów płynów do demakijażu oczu. Każdy z nich spełnia inne wymagania, więc na pewno znajdziesz również odpowiedni dla siebie.

Są również płyny do demakijażu dla wrażliwych oczu, dzięki czemu znajdą coś dla siebie i osoby noszące soczewki kontaktowe. Ich skład jest łagodniejszy, dzięki czemu nie podrażnia skórę okolic oczu i zazwyczaj działa także kojąco.

Płyny dwufazowe do demakijażu oczu

Do usuwania wodoodpornego tuszu do rzęs i wodoodpornego eyelinera doskonale nadają się specjalnie przeznaczone płyny do demakijażu oczu, czyli płyny dwufazowe, które mają zazwyczaj oleistą konsystencję. Po wstrząśnięciu i wymieszaniu składników wody i oleju tworzą one spójną emulsję. Dwufazowe płyny do demakijażu oczu nie tylko gwarantują doskonały demakijaż, ale także nawilżają i pielęgnują delikatną skórę wokół oczu. Niektóre z tych produktów można również stosować do usuwania makijażu ust.

Mleczka do demakijażu oczu

W naszej ofercie jest wiele preparatów do demakijażu o różnych konsystencjach, dzięki czemu każdy może dobrać dla siebie najbardziej odpowiednią opcję. Skład mleczka do demakijażu oczu zapewnia głębokie oczyszczenie skóry, nie niszcząc jej barierę ochronną oraz pozostawiając skórę gładką i nawilżoną.

Olejki do demakijażu oczu

Można również sięgnąć po olejek do demakijażu oczu, który doskonale poradzi sobie również z wodoodpornym makijażem oraz nie zapycha porów i nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Dzięki czemu skóra jest rozświetlona wraz z aksamitnie gładkim uczuciem.

Emulsje do demakijażu oczu

Potem są również emulsje do demakijażu, które delikatnie, a jednak dokładnie rozpuszczają tłuszcz oraz makijaż. Dzięki ich składowi nie zostaje uszkodzona naturalna bariera ochronna skóry i skóra pozostaje świeża i elastyczna.

Płyny do demakijażu oczu

Oczywiście są też klasyczne płyny do demakijażu oczu, które zmywają ze skóry makijaż i inne zanieczyszczenia oraz usuwa nadmiar sebum, dzięki czemu skóra jest odświeżona. Występują one również w formie chusteczek, które doskonale nadają się na każdą podróż lub do torebki.