Wosk zapachowy

Bestsellery

Odkryj wspaniałe aromaty wosków do kominka

Zapewnij sobie inspirację lub stwórz romantyczną lub relaksującą atmosferę. Woski do kominków zapachowych produkowane są w nieskończonej ilości zapachów i kompozycji zapachowych. Wybieraj spośród wosków o zapachu owoców, kwiatów, przypraw, słodkich deserów lub świeżo upranej bielizny.

Zaletą wosków zapachowych jest to, że do powietrza uwalniany jest jedynie sam olejek eteryczny, natomiast wosk pozostaje w kominku. Pachnący, roztopiony wosk rozprowadza swój zapach w pomieszczeniu przez około 20 godzin.

Z czego powstają pachnące woski?

Woski do lamp zapachowych wytwarzane są z olejków eterycznych i wosku, zwykle parafiny. Jeśli szukasz naturalnej alternatywy, wypróbuj pszczele, roślinne lub woski sojowe do kominka zapachowego. Są naturalne i nieszkodliwe zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci czy zwierząt.

Jak stosować woski zapachowe w kominkach?

  • ✓ Wosk w kominku zapachowym należy rozpuścić przy pomocy świeczki typu tealight (z wyłączeniem elektrycznych lamp zapachowych).
  • Nigdy nie wkładaj wosków zapachowych do wody, ale umieść je bezpośrednio we wgłębieniu kominka zapachowego.
  • ✓ Wosk zapachowy możesz stosować w całości lub małych kawałkach, odpowiednio dobierając różne zapachy w zależności od nastroju. Zawsze upewnij się, że wosk nie wylewa się z kominka po rozpuszczeniu!
  • ✓ Gdy tylko wosk zapachowy przestanie pachnieć, wymień go na nowy.
  • Najlepszym sposobem na oczyszczenie kominka zapachowego jest poczekanie, aż wosk delikatnie stwardnieje, a następnie delikatne wyjęcie go z zagłębienia, na przykład przy pomocy chusteczki.

Jaki jest Twój ulubiony wosk zapachowy? Woski zapachowe Yankee Candle słyną z najbardziej oryginalnych zapachów, odpowiednich na każdą okazję. Znajdziesz je oczywiście również na notino.pl, podobnie jak inne woski zapachowe do kominków oraz olejki zapachowe do kominków.