Spray na odrosty

Alfabetycznie

Jak zakryć odrosty? Korektorem do włosów!

Ukryj niepożądany odrost i siwe włosy natychmiast i bez zbędnego obciążania włosów, na przykład pomiędzy wizytami u fryzjera lub przed kolejną domową koloryzacją.

Dostępny w wielu odcieniach spray do odrostów to niezawodne wsparcie w doraźnym kryciu niedoskonałości fryzury. Jego intensywne pigmenty kolorystyczne doskonale przylegają do włosów, a spray szybko schnie, dzięki czemu skutecznie koloryzuje włosy bez niepożądanego poczucia lepkości. Dodatkowo korektor do włosów jest niezwykle łatwy w precyzyjnej aplikacji bezpośrednio na suche włosy i utrzymuje się aż do mycia z zastosowaniem szamponu.

Jak ukryć odrosty?

  • Nanieś spray na czyste, suche i dobrze rozczesane włosy w okolicy przedziałka i wokół konturów twarzy.
  • Zalecamy, by podczas aplikacji zawsze zakrywać ramiona starym ręcznikiem, aby uniknąć zabrudzenia odzieży. W przypadku bardzo intensywnych odcieni, przedziałek można również przykryć chusteczką, by zapobiec przebarwieniom skóry.
  • Dobrze wstrząśnij opakowaniem ze sprayem i aplikuj niewielką ilość na odrosty z odległości około 10 centymetrów.
  • Spray pozostaw na odrostach przez chwilę do wyschnięcia, a następnie delikatnie przeczesz włosy palcami, aby uzyskać naturalny efekt.
  • Farba na odrosty w sprayu wystarczy na wiele zastosowań i szybko stanie się doskonałym uzupełnieniem Twojej farby do trwałej koloryzacji.

Nasza sugestia: Zapewnij swoim włosom odpowiednią pielęgnację, wybierając produkty do włosów farbowanych, aby wybrany przez Ciebie odcień znacznie dłużej pozostał intensywny i pełen blasku.

Zawsze miej pod ręką spray na siwiznę i odrosty, aby ich obecność nie była już dla Ciebie problemem. Wybieraj w Notino spośród najlepszych sprayów do odrostów w szerokiej gamie kolorystycznej od blondu przez czerwień do czerni i ciesz się idealnie jednolitym odcieniem bez niepożądanych kontrastów, aż do kolejnej koloryzacji.