Maszynki do golenia

Bestsellery

Maszynki do golenia - odkryj kolekcję niezawodnych modeli!

Golenie zarostu wymaga nie tylko techniki, nieco doświadczenia i cierpliwości, żeby wykonać tą czynność dobrze, ale także dobrych narzędzi. Nie ma sensu tracić nerwów na golenie twarzy czy innych części ciała maszynkami słabej jakości. Poznaj maszynki do golenia gwarantujące moc, szybkość, precyzję i komfort!

Jaką maszynkę do golenia wybrać? 

Czy wszystkie maszynki do golenia jednorazowe są takie same? Oczywiście, że nie! A jaka maszynka jednorazowa do golenia jest najlepsza? Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto wiedzieć, czym się kierować podczas zakupu. Wszystko to, aby znaleźć maszynkę, która sprosta naszym wymaganiom. Niewątpliwe ważną kwestią jest liczba ostrzy. Na rynku dominują maszynki trzyostrzowe, ale można też spotkać modele z mniejszą i większą liczbą ostrzy. Zastosowane w maszynce dodatkowe ostrza mają dogalać włoski, którym nie podołały przednie żyletki. Trzeba również wziąć pod uwagę rozstaw ostrzy, gdyż jeśli będą ulokowane ciasno, mogą łatwo się zatykać. Jednak największe znaczenie ma ostrość żyletek, której nie da się ocenić na pierwszy rzut oka. Rozwiązanie? Wybór sprawdzonych i polecanych maszynek do golenia od firm, które znają się na rzeczy.

Maszynki do golenia Gillette - absolutny numer jeden na rynku!

Gillette to najbardziej znana marka maszynek oraz akcesoriów do golenia. Modele tej firmy są od lat najczęściej wybieranymi na rynku. Wiele osób uważa, że są to po prostu najlepsze maszynki do golenia. Dlaczego? Na ogół jednorazowa maszynka traci ostrość po dwóch czy trzech użyciach. Tymczasem maszynka do golenia Gillette może zapewnić o wiele więcej komfortowych goleń i doskonałe rezultaty stylizacji zarostu. Jednym z najnowszych modeli Gillette jest maszynka do golenia męska SkinGuard Sensitive, stworzona specjalnie dla mężczyzn o wrażliwej skórze, z tendencją do wysypki po goleniu. Także kobiety znajdą tu coś dla siebie - a wiele z nas zastanawia się, jaka jest idealna maszynka do golenia damska. 

Wilkinson Sword - maszynki do golenia spod znaku szabli 

Producentem maszynek do golenia, który na pewno zasługuje na uwagę, jest też marka Wilkinson Sword. Od razu na myśl przychodzi logo z motywem dwóch skrzyżowanych szabli. To odwołanie do historii firmy, która przez ponad 100 lat zajmowała się produkcją… szabli! Po takim producencie można spodziewać się solidnych maszynek do golenia. Racja! Marka Wilkinson Sword uchodzi za jednego z liderów w branży. Kluczem do sukcesu jej maszynek do golenia są ostrza, które łączą w sobie wieloletnią tradycję oraz innowacje - produkowane są ze stali nierdzewnej i posiadają precyzyjny szlif zaprojektowany kilkadziesiąt lat temu, a jednocześnie mają powłoki, które dostosowane są do potrzeb skóry. Nieważne, czy jesteś mężczyzną i interesuje Cię maszynka do golenia brody, czy kobietą i szukasz czegoś delikatnego dla siebie. Efekt? Idealna gładkość bez podrażnień!