Kredka do brwi

Bestsellery

Wyregulowane brwi podkreślają oczy i nadają twarzy charakter. Aby podkreślić kontur twarzy, brwi powinny mieć właściwy kolor, kształt i szerokość.

Nie masz naturalnie idealnych brwi? Nie szkodzi! Pomoże Ci właściwa kredka do brwi, żel, cienie lub cały zestaw. Jaki produkt do brwi wybrać?

Wymodeluj swoje brwi, podkreślając spojrzenie i tworząc odpowiednią ramę dla twarzy. Podczas makijażu nie zapomnij o kredce do brwi w odpowiednim odcieniu. Perfekcyjnie podkreślone brwi doskonale uzupełniają całość makijażu. Zarówno dziennego, jak i wieczorowego.

Jak malować brwi kredką?

  • Nakreślisz nią odpowiedni kształt swoich brwi.
  • Precyzyjnie wypełnia miejsca, w których brakuje włosków.
  • Łatwo się zmywa.

Jak dobrać odpowiedni odcień kredki do brwi?

Wybierz kolor kredki pasujący do Twojego naturalnego odcienia brwi. Jeśli kolor twoich włosów i brwi znacznie się różni, sięgnij po odcień bliższy barwie Twoich włosów. Jeśli wybierzesz zbyt ciemny odcień, brwi będą sprawiać nienaturalne wrażenie i mogą zepsuć Twój idealny makijaż.

  • Brązowa kredka do brwi stanowi idealny wybór dla brunetek, choć może też być odpowiednią kredką do brwi dla blondynek. Po prostu wybierz najbardziej pasujący do Ciebie odcień. Intensywność koloru możesz również regulować podczas samego makijażu – zacznij od delikatnej aplikacji i stopniowo uzyskaj pożądany efekt.
  • Czarna kredka do brwi pasuje wyłącznie do czarnych włosów.

Jak inaczej podkreślać brwi?

Kredka do brwi to nie jedyne rozwiązanie. Jeśli nie odpowiada Ci sposób jej aplikacji, wypróbuj inne produkty do makijażu brwi:

  • Cienie do brwi zapewnią brwiom naturalny wygląd i wymodelują ich linię. Nanoś je specjalnie ściętym pędzelkiem do brwi i wyrysuj pożądany kształt wzdłuż górnej linii brwi. Na zakończenie przeczesz włoski spiralną szczoteczką do brwi.
  • Pisak do brwi, podobnie jak kredka, umożliwia nakreślenie pojedynczych włosków.
  • Pomada lub wosk do brwi zapewnia długotrwałe utrwalenie makijażu. Do aplikacji wystarczy jedynie odpowiedni pędzelek.
  • Żel do brwi czy też tusz do brwi delikatnie podkreśli każdy włosek i zaakcentuje odcień brwi, sprawiając przy tym naturalne wrażenie.

Sugestia: Chcesz, aby makijaż brwi utrzymał się jak najdłużej w każdych warunkach? Wybierz wodoodporną kredkę do brwi!

Zapewnij swoim brwiom pielęgnację podobną do tej, jaką stosujesz w przypadku rzęs czy ust. Wybierz kompletny zestaw do brwi, pamiętając o regularnym modelowaniu i regulowaniu brwi, by cieszyć się ich idealnym wyglądem każdego dnia.