Kredka do brwi

Wyregulowane brwi podkreślają oczy i nadają twarzy charakter. Aby podkreślić kontur twarzy, brwi powinny mieć właściwy kolor, kształt i szerokość.

 

Nie masz naturalnie idealnych brwi? Nie szkodzi! Pomoże Ci właściwa kredka do brwi, żel, cienie lub cały zestaw. Jaki produkt do brwi wybrać?

Kredka do brwi

Kredka do brwi jest przeznaczona do wyrazistego makijażu. Przy jej pomocy można też wypełnić miejsca, w których brakuje pojedynczych włosków. Najpierw rozczesz brwi, a potem delikatnie narysuj kreskami naturalny kształt.

Cienie do brwi

Cienie do brwi to złoty środek. Naturalnie wzmocnią kolor i pomogą nakreślić kształt brwi. Nanosi się je specjalnym skośnym pędzlem, a żądany kształt rysuje się zgodnie z górną linią brwi. Na koniec brwi należy wystylizować spiralą.

Żel do brwi

Żel do brwi lub tusz do brwi delikatnie wyrysuje wszystkie włoski i podkreśli ich kolor. Daje przy tym naturalny i delikatny efekt.

Kolor cieni, tuszu lub kredki do brwi należy dobrać do koloru włosów, aby brwi wyglądały naturalnie. Na Notino znajdziesz szeroką gamę odcieni. Wybierz wśród nich coś dla siebie.

cały tekst ukryć tekst

Bestsellery