Przejdź do głównej zawartości

Opinie klientów o Notino

Od 2004 roku dokładamy starań, by Europa stawała się coraz piękniejsza, a zaufanie i satysfakcja klientów od samego początku stanowią dla nas podstawowy priorytet. Dołącz do 13 milionów zadowolonych klientów w 27 krajach na całym świecie. Możesz zapoznać się z ich opiniami o Notino w niezależnej porównywarce cen Ceno.pl lub na Trustpilot.com.

Opinie o notino.pl, którym możesz zaufać

Jak wysoko oceniane są nasze usługi? Czy Notino sprzedaje oryginalne produkty? Na portalu Ceneo znajdziesz nie tylko opinie o naszym sklepie, ale i recenzje dotyczące perfum i kosmetyków z naszego asortymentu – wszystkie pochodzące od naszych klientów, w tym dermatologów, fryzjerów, kosmetyczek i blogerów, którzy każdego dnia stosują sprzedawane przez nas produkty, a dla których najwyższa jakość to podstawowy warunek zaufania marce.

Chcemy poznać Twoją opinię na temat Notino

Dzięki Waszym recenzjom możemy poszerzać asortyment produktów i ulepszać nasze usługi, dlatego chcielibyśmy prosić o ocenę Twoich najbliższych zakupów. Może ona ułatwić podjęcie decyzji innym klientom. Dla nas liczy się każda opinia!

Sprawdź wszystkie opinie o Notino na Ceneo.pl i Trustpilot.com.