Nożyki do golenia, wymienne ostrza i folie

Bestsellery

Znajdź odpowiednią golarkę lub ostrza do swojej maszynki do golenia.

Twoje ostrze do golenia nie zapewnia tak gładkich rezultatów jak wcześniej? Czas je wymienić! Miej zawsze pod ręką odpowiednią ilość zapasowych głowic lub ostrzy, by Twoja maszynka zawsze gwarantowała precyzyjne golenie.

Jak wybrać odpowiednie nożyki do golenia lub wymienne ostrza?

Wybór nigdy nie był prostszy. Jeśli szukasz najlepszych ostrzy do golenia, wybieraj przede wszystkim spośród tych, które pasują do Twojej maszynki do golenia. W Notino w każdym opisie produktu znajdziesz informację o kompatybilnych głowicach lub ostrzach wymiennych.

Na jak długo wystarczą nożyki do golenia i wymienne ostrza?

Optymalna ostrość wytrzymuje kilka goleń. Zwykle dotyczy to nawet jednorazowych maszynek. W przypadku maszynek elektrycznych jest jeszcze łatwiej. Nie trzeba wymieniać ostrzy czy głowicy częściej niż raz w roku. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami producenta.

Zapasowe ostrza i głowice do maszynek do golenia na mokro

  • Zapasowe głowice (czy też ostrza), zwykle wyposażone w 3 do 5 ostrzy, to najczęściej wybierana opcja. Pasują do popularnych maszynek do golenia Gillette, Wilkinson i innych. Oprócz precyzyjnych ostrzy, wymienne głowice są często wyposażone w pasek nawilżający, który redukuje prawdopodobieństwo podrażnienia skóry, a także w inne elementy ochronne czy ulepszenia, ułatwiające golenie.
  • Klasyczne żyletki do maszynek do golenia to absolutna klasyka, która zapewnia doskonałe efekty! Pasują jedynie do określonych typów golarek, w których zawsze umieszcza się jedną żyletkę. Wymienne żyletki są zwykle pakowane po 5 lub 10 sztuk. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz maszynkę do golenia Wilkinson, czy pozbędziesz się zarostu, sięgając po maszynkę Gillette.
  • Jednorazowe maszynki do golenia, czy też jednorazowe golarki, zawsze warto mieć w zapasie. Przydadzą się podczas krótszych podróży, kiedy nie chcesz wozić ze sobą maszynki do golenia lub wtedy, gdy nie zdążysz kupić na czas nowej zapasowej głowicy.

Folie i inne części zapasowe do golarek elektrycznych

  • Dobrej jakości folia jest niezbędna, by Twoja elektryczna maszynka do golenia zapewniła Ci jak najlepsze efekty. Ostrze należy zwykle wymieniać co kilka miesięcy – warto tu postępować zgodnie z instrukcjami producenta.
  • Głowice golące również się zużywają, ale nie trzeba od razu kupować nowej golarki. W Notino możesz kupić zapasowe głowice golące (ostrza wymienne) oraz osobne zapasowe ostrza do maszynek elektrycznych.

Unikaj podrażnień skóry podczas golenia i gdy tylko ostrze staje się tępe, wymień je natychmiast na nowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór zapasowych głowic, ostrzy i maszynek do golenia, w tym popularne ostrza Philips OneBlade, maszynki do golenia Gillette czy Wilkinson Sword, a także golarki Braun. Wybierz odpowiedni dla siebie sposób golenia!