Przejdź do głównej zawartości

Wyłącznie oryginalne produkty

Mija 15 lat, odkąd zaczęliśmy dokładać starań, by Europa była piękniejsza. A każdy z naszych 10 milionów zadowolonych klientów potwierdza, że wybraliśmy właściwą drogę. Jednocześnie stanowi to dla nas wielkie zobowiązanie. Zobowiązanie, aby wybierać najlepsze i najwyższej jakości produkty, aby dostarczać je w możliwie najkrótszym czasie, pozostawać w stałym kontakcie z klientem, sprawiać, aby zakupy u nas były pozytywnym doświadczeniem, prezentować najlepszą ofertę, nieprzerwanie się doskonalić oraz być dobrym i godnym zaufania partnerem. Przede wszystkim jednak jest to dla nas zobowiązanie do wspólnego działania na rzecz popularyzacji piękna. Przy każdej okazji. W każdym zakątku świata.

Gwarancja autentyczności naszych produktów zawsze była dla nas kluczową kwestią. Krótko mówiąc, nie pozwolilibyśmy sobie na oferowanie nieoryginalnych produktów. Nie zapominamy, że to dzięki naszym klientom jesteśmy tam, gdzie jesteśmy. 

Naszą misją jest sprawić, aby piękno było dostępne dla każdego

Pamiętacie czasy, kiedy telewizory czy lodówki były droższe w sklepach stacjonarnych niż w Internecie? Sklepy online mogły sobie pozwolić na niższe ceny dzięki temu, że sprzedaż prowadzono z jednego miejsca. Dzisiaj oferty w branży elektronicznej są w zasadzie identyczne. To jednak nie nasza branża. My zawsze byliśmy i wciąż jesteśmy pionierami najlepszych ofert w branży beauty.

Oszczędności uzyskane dzięki własnego centrum logistycznemu, systemowi magazynowania, dystrybucji oraz nowoczesnym technologiom inwestujemy w najlepszą ofertę dla naszych klientów. Wszystkie produkty wysyłamy z jednego centrum dystrybucji wprost do klienta. Wykorzystujemy również fakt, że handel elektroniczny nie zna granic. Dzięki obecności na rynkach w 22 krajach możemy negocjować i znajdować najlepsze oferty w całej Europie, dzięki czemu piękno staje się coraz bardziej dostępne.

Notino customers

Orders

reklamacje

Twoje zaufanie jest dla nas bezcenne. Dlatego gwarantujemy oryginalność oferowanych przez nas produktów. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jakości oferty, zapraszamy do naszych sklepów, gdzie możesz wypróbować kosmetyki na własnej skórze.

 

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.
Po potwierdzeniu, firma Notino s.r.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego wniosku na podstawie uzasadnionego interesu. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym momencie wyrazić sprzeciw. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​