Przejdź do głównej zawartości

Jak w Notino działa zbieranie recenzji produktów?

Istnieje kilka sposobów, aby recenzja trafiła na naszą stronę internetową:

Gdy coś u nas kupisz, czasem możesz postanowić napisać recenzję o poszczególnych produktach. To najpowszechniejszy sposób na to, aby Twoja recenzja trafiła na naszą stronę internetową. Dodatkowo jakiś czas po zakupie wysyłamy e-mail, w którym prosimy o napisanie recenzji produktu. Recenzję, która trafia na stronę, weryfikujemy u zalogowanego użytkownika w jego historii zakupów i jeśli klient w przeszłości rzeczywiście kupił u nas dany produkt, recenzję oznaczamy jako: Zweryfikowaną.

 

Możesz u nas recenzować także produkty, których nie kupiłeś/aś u nas (ale kupiłeś/aś gdzie indziej). Nie możemy jednak zagwarantować autentyczności takich recenzji. Tak samo jest z recenzjami napisanymi przed 28 maja 2022 r., przy których nie podajemy żadnego oznaczenia, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować autentyczności recenzji.
 

 

Influencerom i testerom wysyłamy pakiety upominkowe z bezpłatnymi produktami. Testują je dla nas, a jeśli sami zechcą, piszą o nich recenzje. Taką recenzję oznaczamy jako: Prezent.

 
Recenzji naszych klientów w żaden sposób nie modyfikujemy. Jedynym wyjątkiem są agresywne i jednoznacznie wulgarne opinie, które po prostu usuwamy. Takich jednak na szczęście nie ma wiele.
 
Chcesz spróbować napisać recenzję? Zaloguj się i na swoim profilu kliknij na kartę Zakupione produkty, a następnie wybierz produkt, który chcesz ocenić lub po zalogowaniu wyszukaj go bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.
 
Od 28 maja 2022 r. podajemy pochodzenie każdej recenzji i ewentualnie informację o jej weryfikacji. Wcześniejsze recenzje mogą, ale nie muszą być w 100% autentyczne.