Przejdź do głównej zawartości

Odstąpienia od umowy

ODSTĄPIENIE BEZ PODANIA POWODU (ZWROT TOWARU)

Dokonali Państwo niewłaściwego wyboru? Z nami nie muszą się Państwo obawiać wyboru błędnych  perfum lub kosmetyków. Odstąpienie od umowy bez podania powodu jest u nas możliwe do 90 dni.

Zarejestrowani klienci mogą skorzystać z opcji zwrotu produktów za pośrednictwem konta klienta.

Jak mam postępować przy odstąpieniu od umowy bez podania powodu?

W terminie 90 dni od doręczenia towaru prosimy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Najlepiej skontaktować się z nami, pisząc na e-mail [email protected] lub dzwoniąc pod numer tel. 22 208 19 42. Mogą Państwo także skorzystać ze wzorcowego formularza do odstąpienia od umowy, który znajdą Państwo tutaj.

Zarejestrowani klienci mogą skorzystać z opcji zwrotu produktów za pośrednictwem konta klienta. W zakładce Moje zamówienia należy wybrać zakupione produkty, które chcecie zwrócić. Produkty można wysłać do nas pocztą albo zanieść do dowolnego naszego sklepu lub punktu odbioru. Na swoim koncie mają Państwo możliwość śledzić status dotyczący zwrotu.

Towar prosimy bezzwłocznie, najpóźniej jednak do 14 dni od dnia odstąpienia, wysłać na adres Notino, ul. Kamienna 19B 30-001  Kraków. Można go także doręczyć osobiście w jednym z naszych sklepów. Jeżeli w związku z zawartą umową otrzymali Państwo od nas bezpłatnie dodatkowy towar („prezent”), podlega on również zwrotowi.

Cenę zakupu towaru zwrócimy Państwu najpóźniej do 14 dni od dnia odstąpienia. Zgodnie z prawem możemy jednak wstrzymać płatność, dopóki nie zwrócą nam Państwo towaru. W przypadku, gdy odstąpią Państwo od umowy w ciągu pierwszych 14 dni od doręczenia towaru, przysługuje Państwu także zwrot kosztów dostawy towaru w wysokości odpowiadającej najtańszemu oferowanemu sposobowi dostawy towaru.

Kiedy mogę odstąpić od umowy bez podania powodu?

U nas mogą Państwo zwrócić każdy towar, który został zakupiony w naszym sklepie. Wyjątkiem jest towar, który

a) został dostosowany lub wyprodukowany zgodnie z Państwa wymogami (np. opakowanie z grawerowaniem)

b) którego nie można zwrócić z powodów higienicznych (np. otwarte wyroby kosmetyczne i inne, które mają bezpośredni kontakt ze skórą)

W przypadku, gdy towar został zapakowany na prezent lub w opakowanie ekologiczne, nie dopuszcza się również możliwości odstąpienia od umowy świadczenia usługi pakowania na prezent lub pakowania ekologicznego po zapakowaniu towaru, a więc po wykonaniu usługi. Informujemy, że towar pakujemy niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

Ponadto nie można odstąpić od umowy pakowania prezentowego towaru w momencie, gdy towar został już dla Państwa zapakowany. Chcielibyśmy uprzedzić, że zgodnie z prawem ponoszą Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru na skutek obchodzenia się z nim w inny sposób niż jest to konieczne do zapoznania się z charakterem, właściwościami i funkcjonowaniem towaru (np. jeśli używają Państwo perfum także potem, gdy raz już je Państwo wypróbowali).

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące odstąpienia bez podania powodu, jeśli skontaktują się Państwo z nami, pisząc na e-mail [email protected] lub dzwoniąc pod numer tel. 22 208 19 42.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.
Po potwierdzeniu, firma Notino s.r.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego wniosku na podstawie uzasadnionego interesu. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym momencie wyrazić sprzeciw. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​