Rabaty specjalne

Produkty z tej oferty posiadają niewielkie mankamenty, które nie pozwalają na sprzedaż towaru jako pełnowartościowego. Chodzi o produkty, których opakowanie foliowe zostało naruszone (na potrzebę fotografii, uszkodzone opakowanie zewnętrzne podczas dostawy), posiadają niewielkie wizualne ubytki, które nie mają żadnego wpływu na jakość zapachu.

W szczegółowym opisie każdego zapachu znajdziesz informację o dokładnym stanie produktu. Zapach jest w 100% najwyższej jakości. Perfumy posiadają gwarancję, jednak gwarancja ta nie obejmuje wad, które wymieniono w opisie.

cały tekst ukryć tekst

Masz wybrane

 • Perfumy
 • Specjalne rabaty

Otwórz filtr Zamknij filtr

Przedział cenowy

-

Marka

Zobacz więcej …

12 3 213

 • Amouage Jubilation 25 Womankrem do rąk dla kobiet 300 ml

  Bez folii Zawartość : 100 % Kod: AMU3970

  207,94 zł
  Rabat: 24,96 zł

 • Montale Greylandwoda perfumowana unisex 50 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 98 % Kod: MNT2534

  Więcej informacji...

  Montale Greyland to orientalny, drzewno-korzenny zapach dla kobiet i mężczyzn. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii, zachwyca kombinacją aromatów szlachetnego drewna, tutaj silnie podkreślonych korzennym tonami. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Greyland ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Woda perfumowana Greyland uosabia gęstą, a przy tym zmysłową kompozycję drewna i przypraw. Pieprz, imbir, drewno gwajakowe, sandałowe i cedrowe uzupełniają nuty róży, piżma, wetiweru i skóry, tworząc niezwykle charakterystyczne i zaskakująco rozwijające się połączenie, w którym oprócz dominujących drzewnych i korzennych tonów, znajdują się też świeże akordy. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Greyland składają się z naturalnych składników najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Greyland to wyrazisty i sensualny, ale przy tym wcale nie ciężki zapach z kroplą tajemniczości. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które są przepełnione wonią drewna oraz prawdziwą symfonią korzennych akordów. Perfumy, których nigdy nie zapomnisz. Drzewny charakter Montale Greyland powoduje, że nadają się one szczególnie na chłodniejsze miesiące. Można je nosić w ciągu dnia, mają też jednak dość charakteru na specjalne wieczorne okazje. Ten bardzo udany drzewny aromat oczaruje wszystkich miłośników zapachu drewna w orientalnych i oryginalnych połączeniach. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić wysoką jakość i oryginalność. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Greyland podkreśloną głęboką czernią, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum. Montale Greyland – upajająco intensywny zapach drewna w orientalno-korzennej kompozycji.

  276,02 zł
  Rabat: 14,98 zł

 • Frederic Malle Bigarade Concentreewoda toaletowa unisex 100 ml

  Bez folii Zawartość : 98 % Kod: FMA0207

  Więcej informacji...

  Woda toaletowa unisex Frederic Malle Bigarade Concentree to idealny zapach dla wszystkich niezależnych kobiet i mężczyzn, żyjących według własnych zasad.cytrusowy zapachzapach unisex – dla mężczyzn i kobietna dzień, do stosowania przede wszystkim w ciepłe dni

  844,17 zł
  Rabat: 99,83 zł

 • Bond No. 9 Downtown High Linewoda perfumowana unisex 100 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 99 % Kod: BON0717

  Więcej informacji...

  kwiatowy zapachdla nowoczesnej, pewnej siebie kobietyprzede wszystkim na ciepłe dni

  936,04 zł
  Rabat: 24,96 zł

 • Montale Aoud Greedywoda perfumowana unisex 50 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 99 % Kod: MNT2580

  Więcej informacji...

  Montale Aoud Greedy to orientalny zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnym akcentem lukrecji. Woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, łączy w sobie słodką, delikatną i zmysłową woń z lekko korzenną nutą. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Greedy Pierre Montale nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Wonna kompozycja wody perfumowanej Montale Aoud Greedy otwiera się akordami cytryny i lukrecji. Serce pachnie ambrą, paczulą i nutami kwiatowymi, a szalenie zmysłowa baza składa się z wetiweru i białego piżma. Całość w niecodzienny sposób łączy dominującą, słodką i lekko korzenną stronę z aspektami cytrynowymi, piżmowymi, aromatycznymi i drzewnymi. Szczególnie centralny akord ciemnej lukrecji, nowatorsko wkomponowany w całość, czyni z Aoud Greedy jeden z najciekawszych zapachów unikalnej marki Montale.  Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył niezapomnianą kompozycję, pełną upajających akordów. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Greedy stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Aoud Greedy nadaje się do noszenia przez cały rok, w dzień i wieczorem. Ta woda perfumowana ujmie każdego, kto kocha orientalne słodko-korzenne aromaty, zwłaszcza z przyciągającym akordem lukrecji.  Powinni ją też wypróbować wszyscy, którzy cenią prawdziwą jakość i chcą poczuć magię historii Orientu. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Greedy podkreśloną atrakcyjnym, fioletowym kolorem; a wyjątkowości flakonom nadaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum. Montale Aoud Greedy – delikatny i zmysłowy zapach lukrecji w innowacyjnej, orientalnej kompozycji.

  277,03 zł
  Rabat: 19,97 zł

 • Bond No. 9 Dubai Collection Emeraldwoda perfumowana unisex 100 ml

  Bez folii Zawartość : 99 % Kod: BON0728

  Więcej informacji...

  Woda perfumowana unisex Bond No. 9 Dubai Collection Emerald to idealny zapach dla wszystkich niezależnych kobiet i mężczyzn, żyjących według własnych zasad.skórzany zapachzapach unisex – dla mężczyzn i kobietna uroczyste okazje

  2 138,91 zł
  Rabat: 83,19 zł

 • Bond No. 9 Downtown Cooper Squarewoda perfumowana unisex 100 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 99 % Kod: BON0734

  Więcej informacji...

  drzewny zapachdla eleganckiego mężczyznyprzede wszystkim na chłodne dni

  472,04 zł
  Rabat: 24,96 zł

 • Montale Amandes Orientaleswoda perfumowana unisex 50 ml

  Bez folii Zawartość : 98 % Kod: MNT2588

  Więcej informacji...

  Montale Amandes Orientales to orientalny waniliowy zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźną nutą migdałów. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz do ich niezwykłej historii, łączy w sobie łagodnie prażone migdały i gorącą wanilię. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanych przez Montale, także wodzie perfumowanej Amandes Orientales podziwiany i nieco tajemniczy założyciel marki nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Minimalistyczną kompozycję Amandes Orientales, jakby z pomocą wiedzy tajemnej zdobytej podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, stworzył sam Pierre Montale. Amandes Orientales nie ma typowego słodkiego aromatu, którego oczekiwalibyśmy na podstawie doboru składników. Jest bardziej subtelny i emanuje również interesującymi, tajemniczymi i zaskakującymi nutami dymu i kadzidła. Zapach otwiera niezwykle naturalna, lekko gorzkawa woń migdałów, przechodząca stopniowo w bardziej dominujący ton wanilii. Cała kompozycja rozwija się ostatecznie w głęboki, delikatnie słodkawy i przyjemnie zagadkowy aromat, roztaczający wokół pociągającą, a jednocześnie uspokajającą aurę. Wszystkie dzieła Pierre’a Montale składają się z naturalnych komponentów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Amandes Orientales, czyli w wolnym tłumaczeniu „orientalne migdały”, nie są wyjątkiem. Smakowita miękkość połączona z eleganckim, głębokim i delikatnie ogrzewającym, przyjaznym charakterem sprawiają, że woda perfumowana Amandes Orientales jest wodą idealną na dzień i wieczór, zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach. Podbije serca kobiet i mężczyzn, kochających woń migdałów i wanilii w oryginalnym ujęciu i potrafiących docenić prawdziwą jakość. Wypróbować Amandes Orientales powinien też każdy, kto chciałby poczuć na sobie czar historii Orientu. Oprócz magicznych, mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Projekt zauroczy Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Amandes Orientales podkreśloną srebrnym, metalicznym kolorem, a wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum. Montale Amandes Orientales – zapach migdałów i wanilii w magicznej orientalnej otoczce.

  214,02 zł
  Rabat: 14,98 zł

 • Montale Dew Muskwoda perfumowana unisex 100 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 98 % Kod: MNT2592

  Więcej informacji...

  Dew Musk to orientalny zapach unisex, stworzony przez francuską markę Montale, znaną z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Dew Musk ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Montale Dew Musk, woda perfumowana z ylang-ylang i piżmem w rolach głównych, jest uosobieniem magii Orientu. Zgodnie z nazwą, Montale Dew Musk zawiera akcenty piżma, ale i świeżości rosy. Bogaty, uwodzicielsko odurzający zapach ylang-ylang wraz z aromatem kwiatów pomarańczy i innymi towarzyszącymi nutami odzwierciedla w perfumach Dew Musk bogactwo bukietów zapachowych Orientu. Egzotyczne kwiaty i owoce tworzą czarujący wstęp dla zmysłowej kombinacji piżma i paczuli. W wodzie perfumowanej Montale Dew Musk znajdziemy więc akordy kwiatów pomarańczy, ylang-ylang, granatu, paczuli i piżma. Całość, stanowiąca mariaż żółtych kwiatowych i piżmowych nut ze słodkimi drzewnymi i białymi kwiatowymi tonami, muśniętych lekko paczulą, jest zmysłowa, słodkawa, soczyście świeża i zaskakująco przyjemna. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy prezentujące zapach piżma w wyjątkowej kwiatowej kompozycji, której nie brakuje świeżości ani zmysłowości. Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także woda perfumowana Dew Musk składa się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Dew Musk nadaje się do noszenia w dzień i wieczorem przez cały rok. Oczaruje wszystkich miłośników piżmowego aromatu w wyrafinowanym, orientalnym ujęciu. Dew Musk powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i kocha wyprawy pełne zmysłowych doświadczeń. Woda perfumowana Dew Musk otuli Cię pociągającym, orzeźwiającym, a zarazem zmysłowo orientalnym, piżmowym aromatem, przyciągającym uwagę otoczenia. Oprócz zniewalających, mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Dew Musk podkreśloną atrakcyjnym matowym złotem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum. Montale Dew Musk – zmysłowy, orzeźwiający i pełen słodyczy, orientalny zapach z piżmem i ylang-ylang w rolach głównych. 

  370,02 zł
  Rabat: 14,98 zł

 • Xerjoff Shooting Stars Ibitirawoda perfumowana + etui satyna dla kobiet 50 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 99 % Kod: XEF3134

  Więcej informacji...

  Woda perfumowana Xerjoff Shooting Stars Ibitira oddaje hołd naturalnemu pięknu, kobiecości i elegancji. Doskonale podkreślą Twój naturalny urok i niewymuszone wyrafinowanie.kwiatowy zapachdrzewny zapachdla nowoczesnej, pewnej siebie kobietydo używania na co dzień, ale też na specjalne okazje

  822,49 zł
  Rabat: 91,51 zł

 • Amouage Honourzestaw upominkowy I.

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: AMU4011

  698,71 zł
  Rabat: 83,19 zł

 • Estée Lauder Pure White Linen Pink Coralmleczko do ciała dla kobiet 200 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 99 % Kod: EST4094

  Więcej informacji...

  Mleczko do ciała Estee Lauder Pure White Linen Pink Coral doskonale uzupełni zapach z serii o tej samej nazwie. Mleczko skutecznie odżywi Twoją skórę i dostarczy jej tak potrzebnego nawilżenia. Przy regularnym stosowaniu Twoja skóra będzie aksamitnie miękka i urzekająco delikatna.

  147,59 zł
  Rabat: 13,31 zł

 • Bond No. 9 New York Beaches Hamptonswoda perfumowana dla kobiet 100 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 99 % Kod: BON0743

  Więcej informacji...

  świeży, czysty zapachdla nowoczesnej, pewnej siebie kobietyna dzień, do stosowania przede wszystkim w ciepłe dni

  758,24 zł
  Rabat: 66,56 zł

 • Annayake Tomo Freshwoda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 98 % Kod: ANN0186

  Więcej informacji...

  świeży, czysty zapachdla aktywnego mężczyznydo używania przez cały dzień

  176,92 zł
  Rabat: 14,98 zł

 • Montale Candy Rosewoda perfumowana dla kobiet 50 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 98 % Kod: MNT2625

  Więcej informacji...

  Montale Candy Rose to owocowo-kwiatowy zapach dla kobiet, pełen świeżości i słodyczy. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, urzeka bogactwem egzotycznych owoców w połączeniu z popularną różą. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Candy Rose ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. W wodzie perfumowanej Candy Rose znajdziemy apetyczne czerwone owoce, liczi i soczystą czerwoną (nazywaną też niekiedy krwistą) pomarańczę, delikatnie otuloną zmysłową różą, konwalią i paczulą na słodkiej bazie białego piżma i wanilii. Bogata kompozycja zapachowa, w której nie brakuje też mandarynki, czarnej porzeczki i malin, tworzy soczysty koktajl, który od samego początku wibruje na skórze. Po nim następuje olśniewająca kwiatowa mieszanka i wreszcie zmysłowa baza, lekko rozgrzewająca, dzięki wyjątkowemu połączeniu wanilii z piżmem i kwiatem pomarańczy. Jakby z pomocą wiedzy tajemnej zdobytej podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył doskonałe perfumy dla nowoczesnej kobiety. Pełna optymizmu feeria słodkich egzotycznych owoców w kombinacji z królową kwiatów, różą, sprawia, że Candy Rose ma niewiarygodnie wręcz ciepły i uniwersalny charakter. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Candy Rose składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi Candy Rose nadają się do noszenia przez cały rok, najlepiej sprawdzą się jednak w ciepłych miesiącach. Są to idealne perfumy na dzień.  Montale Candy Rose oczaruje kobiety, które kochają bogate owocowe aromaty w oryginalnym ujęciu, a szczególnie te, które doceniają prawdziwą, orientalną jakość. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Candy Rose podkreśloną wyrazistym, metalicznym różem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum. Montale Candy Rose – piękna róża w koszu pełnym soczystych owoców.

  271,03 zł
  Rabat: 19,97 zł

 • Montale Dew Muskwoda perfumowana unisex 100 ml

  Mniej zawartości Zawartość : 99 % Kod: MNT2636

  Więcej informacji...

  Dew Musk to orientalny zapach unisex, stworzony przez francuską markę Montale, znaną z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Dew Musk ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Montale Dew Musk, woda perfumowana z ylang-ylang i piżmem w rolach głównych, jest uosobieniem magii Orientu. Zgodnie z nazwą, Montale Dew Musk zawiera akcenty piżma, ale i świeżości rosy. Bogaty, uwodzicielsko odurzający zapach ylang-ylang wraz z aromatem kwiatów pomarańczy i innymi towarzyszącymi nutami odzwierciedla w perfumach Dew Musk bogactwo bukietów zapachowych Orientu. Egzotyczne kwiaty i owoce tworzą czarujący wstęp dla zmysłowej kombinacji piżma i paczuli. W wodzie perfumowanej Montale Dew Musk znajdziemy więc akordy kwiatów pomarańczy, ylang-ylang, granatu, paczuli i piżma. Całość, stanowiąca mariaż żółtych kwiatowych i piżmowych nut ze słodkimi drzewnymi i białymi kwiatowymi tonami, muśniętych lekko paczulą, jest zmysłowa, słodkawa, soczyście świeża i zaskakująco przyjemna. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy prezentujące zapach piżma w wyjątkowej kwiatowej kompozycji, której nie brakuje świeżości ani zmysłowości. Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także woda perfumowana Dew Musk składa się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Dew Musk nadaje się do noszenia w dzień i wieczorem przez cały rok. Oczaruje wszystkich miłośników piżmowego aromatu w wyrafinowanym, orientalnym ujęciu. Dew Musk powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i kocha wyprawy pełne zmysłowych doświadczeń. Woda perfumowana Dew Musk otuli Cię pociągającym, orzeźwiającym, a zarazem zmysłowo orientalnym, piżmowym aromatem, przyciągającym uwagę otoczenia. Oprócz zniewalających, mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Dew Musk podkreśloną atrakcyjnym matowym złotem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum. Montale Dew Musk – zmysłowy, orzeźwiający i pełen słodyczy, orientalny zapach z piżmem i ylang-ylang w rolach głównych. 

  360,04 zł
  Rabat: 24,96 zł

 • Juicy Couture Hollywood Royalwoda toaletowa dla kobiet 150 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: JUC0335

  Więcej informacji...

  Woda toaletowa Juicy Couture Hollywood Royal to nieodparty zapach o wyjątkowym aromacie, który będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień.kwiatowy zapachdla nowoczesnej, pewnej siebie kobietydo używania na co dzień

  273,62 zł
  Rabat: 33,28 zł

 • The Different Company Jasmin de Nuitwoda perfumowana uzupełnienie dla kobiet 90 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: TDC0648

  340,62 zł
  Rabat: 33,28 zł

 • The Different Company Jasmin de Nuitwoda perfumowana uzupełnienie dla kobiet 90 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: TDC0649

  340,62 zł
  Rabat: 33,28 zł

12 3 4 5 213 Zobacz więcej