Eyelinery

Bestsellery

Podkreśl swoje oczy sięgając po eyelinery! Spraw, by Twoje spojrzenie przyciągało wzrok kocim makijażem lub stwórz efekt okrągłych, dużych i uroczych oczu. Po prostu wykorzystaj eyeliner tak, by stworzyć makijaż, który najbardziej Ci odpowiada! Dopełnij kreskę na powiece swoim ulubionym tuszem do rzęs, by cieszyć się wyrazistym spojrzeniem przez cały dzień.

Jakie produkty sprawdzają się najlepiej w rysowaniu kresek na powiece?

Dla każdego coś dobrego. Sprawdź, który sposób kreślenia linii na powiekach jest dla Ciebie najlepszy!

 • Eyeliner w pisaku jest praktyczny i działa podobnie jak pisak czy pióro. Po prostu należy go otworzyć i namalować na powiece linię. Końcówka pisaka umożliwi nakreślenie cienkiej kreski w wewnętrznym lub zewnętrznym kąciku.
 • Żelowe eyelinery poradzą sobie zarówno z cienkimi liniami, jak i grubszymi kreskami. W tym przypadku istotną rolę gra pędzelek, którym nanosisz żel na powiekę – powinien być wykonany ze sztywnego włosia, które utrzymuje swój kształt mimo nacisku, kreśląc tym samym precyzyjną linię.
 • Eyelinery w płynie wymagają trochę więcej wprawy, ale w zamian umożliwiają uzyskanie najpiękniejszych i najcieńszych linii.
 • Cienie do powiek można również wykorzystać do naniesienia kreski na powiekę. Wystarczy wybrać odpowiedni odcień oraz cienki pędzelek, który pozwoli nam na wykreślenie precyzyjnej linii. Kolorowe kreski na powiekach, stworzone przy wykorzystaniu cieni do powiek są subtelniejsze i łatwiej się je nanosi.
 • Kredka do oczu to równie dobre narzędzie do nanoszenia kreski na powiece, jak eyelinery w płynie lub żelu. Wystarczy ją dobrze naostrzyć. Wąska końcówka kredki do oczu pomoże Ci wykreślić cienką linię, która sprawia mniej wyraziste wrażenie.

Eyelinery z podziałem na swoje właściwości

 • Wodoodporny eyeliner pozwoli Ci perfekcyjnie przetrwać wakacyjne szalone noce bez ryzyka rozmazania. Sprawdzi się również w innych porach roku – na basenie lub w spa.
 • Kolorowy eyeliner może stanowić świeżą odmianę od klasycznej czarnej kreski. Szary lub brązowy eyeliner nie sprawia tak intensywnego wrażenia, a wyraziste kolory, takie jak niebieski czy różowy, są wesołe i niosą pozytywne wibracje.
 • Brokatowy eyeliner to idealny wybór na imprezę, na której chcesz zabłysnąć.

Nasza sugestia: Jeśli chcesz optycznie powiększyć oko, na górną powiekę stosuj biały eyeliner.

Jak narysować kreskę na powiece?

Idealna kreska na powiece to nic trudnego, wystarczy jedynie pewna ręka i trochę wprawy. Zanim zaczniesz aplikować eyeliner, nie zapomnij o bazie podkładowej, na której kreska będzie sprawiać wyraźniejsze wrażenie i dłużej utrzyma się na powiece.

 1. Przed naniesieniem kreski, należy podzielić obszar powieki na trzy części – zewnętrzną z „jaskółką”, wewnętrzny kącik i środkową część od środka oka do zewnętrznego kącika.
 2. Przeciągnij linię od środka powieki aż do zewnętrznego kącika. Możesz to zrobić za jednym razem.
 3. Domaluj wewnętrzną część – od miejsca, w którym zaczynają rosnąć rzęsy w wewnętrznym kąciku aż do środka powieki, w którym już widnieje linia. Najlepiej sprawdzi się tutaj ścięty pędzelek, a właściwie jego końcówka.
 4. Powtórz całą procedurę na drugiej powiece.
 5. Na zakończenie makijażu przejdź do zewnętrznego kącika, by nakreślić „jaskółkę”. Rozpocznij od nakreślenia linii, rozpoczynając w zewnętrznym kąciku oka i przeciągając ją ku górze. Nakreśl kształt i kierunek na obu powiekach i dopiero potem połącz „jaskółki” z istniejącą już linią na powiekach, na zakończenie wypełniając wolną przestrzeń między kreskami.

Wybieraj spośród najlepszych eyelinerów, dostępnych w ofercie notino.pl, które sprawią, że Twoje spojrzenie nabierze magnetycznego uroku!