Manicure i pilniki do paznokci

Bestsellery

Wykonaj profesjonalny manicure w domu i pochwal się doskonale wymodelowanymi paznokciami! Bez względu na to, czy szukasz kompletnego zestawu do manicure i pedicure, czy też potrzebujesz nowego pilnika do paznokci, radełka do odsuwania skórek, bloku do polerowania paznokci czy nożyczek i cążków do paznokci, w szerokiej ofercie notino.pl bez wątpienia znajdziesz wszystkie produkty, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi dłońmi i paznokciami!

Co znajduje się w zestawie do manicure?

Wysokiej jakości pilnik do paznokci pomoże Ci uzyskać ich idealny kształt w kilka chwil. Wybierz taki, który ułatwi Ci pracę:

    • Szklany pilnik do paznokci nie powoduje rozdwajania i jest bardzo trwały.
    • Metalowy lub papierowy pilnik wymodeluje kształt paznokci tak, jak lubisz, ale stosunkowo szybko się zużywa. Stanowi idealne rozwiązanie, jeżeli często gubisz pilniki.

Nożyczki do paznokci pomogą Ci utrzymać idealną długość i kształt paznokci. Aby zwiększyć ich skuteczność, przed rozpoczęciem przycinania namocz paznokcie w wodzie.

Cążki do paznokci służą do przycinania paznokci, przede wszystkim tych twardszych. Dlatego stanowią niezbędny element każdego zestawu do manicure i pedicure.

Radełko do skórek odsuwa nadmiar skórki na płytce paznokciowej. Szybko i precyzyjnie.

Blok do polerowania paznokci sprawi, że paznokcie będą wyglądać idealnie. Nie służy do ścierania, ale do tego, by wymodelować powierzchnię paznokcia i zwiększyć ich połysk. Dzięki temu paznokcie będą naturalnie błyszczeć nawet bez stosowania lakieru do paznokci.

Jak wykonać manicure w domu?

Jeżeli planujesz wystylizować swoje paznokcie, przeczytaj uważnie ten wpis! Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak wykonać domowy manicure i uzyskać idealne efekty.

  • Przy pomocy zmywacza do paznokci zmyj wszelkie zabrudzenia i resztki lakieru z powierzchni paznokci.
  • Skróć paznokcie przy pomocy cążek lub nożyczek do paznokci.
  • Rozpocznij modelowanie, sięgając po pilnik do paznokci.
  • Pozbądź się nadmiaru skórek z paznokci, stosując radełko do skórek lub nożyczki do skórek.
  • Zakończ manicure, nakładając warstwę lakieru. Wybierz subtelny francuski manicure lub odważ się i daj szansę bardziej wyrazistym odcieniom.

Domowa stylizacja paznokci z efektem niczym z salonu kosmetycznego? Z wysokiej jakości zestawem do manicure, cążkami do paznokci i szklanym pilnikiem to naprawdę proste!