Szczotki i grzebienie do włosów

Bestsellery

Wysokiej jakości grzebień lub szczotka do włosów zapewni Ci idealnie rozczesane i gładkie włosy bez uszkodzeń. Ale jak znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie? Nie istnieje jeden, uniwersalny sposób, który zapewni Ci każdy efekt, który chcesz uzyskać. Podczas gdy grzebień do włosów sprawdzi się lepiej przy stylizacji, szczotką do włosów rozczeszesz, wymodelujesz i wygładzisz fryzurę.

Grzebień do włosów – doskonałe wsparcie w stylizacji

Grzebień do włosów bardzo dobrze sprawdza się podczas stylizacji, a także przy suszeniu włosów suszarką.

Jeśli szukasz grzebienia do włosów kręconych, wybierz ten z szerokimi zębami. Zapewni im doskonałe rozczesanie i puszystość. Im większy skręt pasm, tym szerszego rozstawu zębów potrzebujesz. Grzebień o najszerszym rozstawie sprawdzi się również podczas równomiernego nanoszenia maski na całej długości włosów.

Do gładkich, prostych i długich włosów wybierz grzebień o gęstym rozstawie zębów. Ich ustawienie sprawdza się idealnie przy tapirowaniu, zapewniając fryzurze objętość.

Szczotka do włosów do rozczesywania

Jak zapewne wiesz, wybór szczotek do włosów jest ogromny. Dostępne są w przeróżnych kształtach, rozmiarach i materiałach, a nawet z dodatkowymi funkcjami. Na przykład szczotka prostująca do włosów czy szczotka do suszenia pozwolą Ci zaoszczędzić wiele czasu spędzanego przed lustrem.

Doskonałym wyborem są wysokiej jakości szczotki do włosów z naturalnego włosia. Ich wielką zaletą jest to, że nie niszczą włosów, zapewniając im odpowiednią pielęgnacją i skutecznie, a zarazem delikatnie je rozczesując. Znajdziesz wśród nich przede wszystkim szczotki z włosia dzika lub drewniane.

Szczotki i grzebienie do włosów – podział ze względu na tworzywo, kształt i funkcjonalność

  • Drewniane szczotki do włosów: idealnie rozczesują, zapobiegają elektryzowaniu się włosów i ich niepożądanemu puszeniu, a ponadto wykonane są z naturalnego tworzywa.
  • Szczotka z włosia dzika: chroni włosy przed wpływem wilgotnego powietrza i zapobiega ich puszeniu się, zapewnia włosom blask i wygładzenie, poprawia ukrwienie skóry głowy.
  • Okrągłe szczotki do włosów: z ich pomocą z łatwością uzyskasz efekt delikatnych i łagodnych fal. Główna zasada: im krótsze włosy, tym mniejsza średnica szczotki.
  • Płaskie szczotki do włosów: płaskie szczotki o mniejszej powierzchni sprawdzą się podczas okazjonalnego rozczesywania włosów w ciągu dnia. Większa płaska szczotka będzie natomiast idealna do dokładnego rozczesywania włosów.
  • Szczotki prostujące do włosów (inaczej elektryczne szczotki do prostowania włosów): szczotka i prostownica do włosów w jednym dla łatwej i skutecznej stylizacji i pielęgnacji włosów. Znajdziesz wśród nich również szczotki z jonizacją, które zapobiegają przesuszaniu i elektryzowaniu się włosów.
  • Szczotka do mokrych włosów: przy rozczesywaniu mokrych włosów doskonale sprawdzi się szeroka szczotka do włosów, wykonana z tworzywa sztucznego.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze szczotki do włosów i wysokiej jakości grzebienie, z którymi codzienne rozczesywanie i stylizacja staną się łatwe i przyjemne. Grzebienie do tapirowania i wygładzające włosy, szczotki do suszenia i szczotki do modelowania włosów prostych i kręconych, ceramiczne, drewniane oraz niezwykle popularne szczotki Tangle Teezer! Co wybierzesz dla Twoich włosów?