Przejdź do głównej zawartości

ESTÉE LAUDER

O marce Estée Lauder

Firma kosmetyczna Estée Lauder nosi imię swojej założycielki, która w XX w. zrewolucjonizowała świat urody. Jako siostrzenica chemika-farmaceuty, Estée zetknęła się z produkcją kosmetyków już za młodych lat i bardzo wcześnie stworzyła swój pierwszy krem do twarzy. W 1946 r. rozpoczęła sprzedaż własnych produktów Estée Lauder.

 

Markę Estée Lauder zbudowano na poświęceniu, wytrwałości i paski. Estée często odwiedzała salony kosmetyczne w całym Nowym Jorku, firma prosperowała dzięki osobistym poleceniom poszczególnych klientek, a środki do pielęgnacji cery Estée Lauder szybko zyskały rozgłos.

Wypróbuj kultowy podkład Estée Lauder, który stanowi nieodłączny element wyposażenia kosmetyczek wielu kobiet na całym świecie, czy też krem też ​​do twarzy Estée Lauder, który sprawi, że Twoja skóra odrodzi się na nowo. Ogromną popularnością cieszy się również damska woda perfumowana Estée Lauder Pleasures, męska woda kolońska o tej samej nazwie czy kusząca kompozycja zapachowa dla kobiet Estée Lauder Modern Muse.

cały tekst ukryć tekst