Przejdź do głównej zawartości

BIOTHERM HOMME

Biotherm Homme

Każdy mężczyzna jest wyjątkowy. Jego skóra również. To nieprawda, że regularna pielęgnacja jest przywilejem przeznaczonym jedynie dla kobiet. Dlatego też już w 1985 roku specjalnie dla mężczyzn stworzono serię kosmetyków Biotherm Homme. Również panowie mogą cieszyć się zdrowszą i piękniejszą skórą, którą zapewni m.in. krem przeciwzmarszczkowy, pielęgnacja nawilżająca czy serum regeneracyjne Biotherm Homme.

 

Czujesz, że Twoja skóra traci jędrność? Walczysz z przetłuszczającą się cerą? A może szukasz sposobu na złagodzenie podrażnień po goleniu? Bez względu na to, jakie problemy trapią Twoją skórę, Biotherm Homme oferuje rozwiązanie dla każdego.
Kosmetyki Biotherm Homme spełnią każdą potrzebę Twojej skóry. Znajdziesz wśród nich wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Biotherm Homme Aquapower. Wyjątkowe kosmetyki kryją w sobie nawilżającą moc wody termalnej, przywracając skórze utraconą elastyczność i pozostawiając ją piękną i wygładzoną.

cały tekst ukryć tekst