Maseczka na usta

Bestsellery

Marzysz o idealnie gładkich ustach? Maseczka do ust jest doskonałym uzupełnieniem balsamu do ust, który zapewnia optymalne nawilżenie. Wypróbuj maseczkę do ust i ciesz się piękną, gładką i odżywioną skórą ust. Maseczka dodatkowo pielęgnuje okolicę ust, hamując w ten sposób powstawanie zmarszczek.

Jak stosować maskę do ust?

Maseczki do ust najczęściej wyglądają jak wielkie żelowe usta, a ich aplikacja jest wyjątkowo łatwa i zabawna. Maseczkę do ust należy wyjąć z opakowania i nakleić ją na czyste usta. Maska działa przez około 15 minut – postępuj zgodnie z zaleceniami producenta. W tym czasie możesz zrobić sobie sesję selfie z ogromnymi ustami. Po upływie wskazanego czasu zdejmij maseczkę z ust.

Nie zapominaj o dalszej pielęgnacji ust

Oprócz balsamu i maseczki do ust wypróbuj również niezwykle skuteczny peeling do ust, który usunie obumarłe komórki skóry, wygładzając usta i stymulując krążenie krwi. Zastosuj peeling do ust przed maską, aby wzmocnić jej działanie.

Postaw na maseczkę do ust Avon, Korika lub Kocostar i ciesz się z odżywionych ust, na których każda szminka będzie wyglądać o niebo lepiej!