Suszarki do włosów

Bestsellery

Suszarki do włosów - szybkie suszenie i precyzyjna stylizacja

Zastanawiasz się, jaka suszarka do włosów będzie dla Ciebie najlepsza? Producenci oferują kilka rodzajów suszarek, które znacznie ułatwiają suszenie i stylizację. Przeczytaj nasze wskazówki przed podjęciem decyzji!

Profesjonalna suszarka do włosów - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Profesjonalne modele suszarek są odpowiednie do salonu, jak i użytku w domu. Sprzęt od renomowanego producenta pozwoli na szybkie, bezpieczne i wygodne suszenie włosów przez wiele lat. Wybór dobrej jakości suszarki nie jest zbyt skomplikowany. Jeżeli zależy nam na porządnym i funkcjonalnym sprzęcie, na uwagę zasługuje suszarka do włosów z dyfuzorem i jonizacją. Taki typ suszarki umożliwia bardzo szybkie suszenie i uniesienie włosów u nasady, a przy tym zapobiega elektryzowaniu się włosów i chroni ich strukturę. Można też zdecydować się na model z dyfuzorem, który podkreśli skręt loków. Kluczowe są parametry takie jak: moc, siła i prędkość nawiewu oraz regulacja temperatury. Ponadto dla niektórych przydatne mogą okazać się wymienne końcówki.

Suszarka do włosów z jonizacją

Jonizacja włosów stała się już właściwie standardem w nowoczesnych modelach urządzeń do włosów.. Zadaniem tej funkcji w suszarkach jest neutralizowanie powstających na włosach kationów (ładunków dodatnich) za pomocą jonów (ładunków ujemnych). Korzystnie działające jony są produkowane przez specjalny generator w suszarce i „wyrzucane” w kierunku suszonych włosów. Technologia ta jest wykorzystywana w suszarkach po to, aby redukować elektryzowanie się włosów, nadać im gładkości i blasku, a także elastyczności. Suszarka z jonizacją nie tylko sprawia, że włosy wyglądają lepiej, ale również ułatwia późniejszą stylizacją. Modelowanie jest wówczas zdecydowanie prostsze, a pożądana forma fryzury utrzymuje się dłużej.

Jonizacja włosów i zimne powietrze - gwarancja najlepszego efektu po wysuszeniu!

Jeżeli szukamy urządzenia z funkcją produkcji jonów w czasie suszania, powinniśmy wiedzieć, że najlepiej sprawdzi się suszarka do włosów z zimnym powietrzem i jonizacją. Takie połączenie niweluje skutki uboczne suszenia i poprawia naturalny wygląd włosów. Model tego typu jest polecany zwłaszcza dla pań, które mają problem z włosami elektryzującymi się i puszącymi. Zastosowanie zimnego nawiewu i jonizacji wpływa na to, że fryzura jest bardziej gładka, odbija światło, a włosy nie sprawiają wrażenia przesuszonych. Przed zakupem należy upewnić się, czy w opisie produktu pojawia się informacja o wspomnianych wyżej funkcjach.

Lokówko-suszarki do włosów - sprawdź, czym charakteryzuje się ten sprzęt!

Lokówko-suszarka do włosów to przyjaciółka niejednej kobiety. Takie urządzenie, jak sama nazwa wskazuje, pozwala jednocześnie suszyć i stylizować włosy. W zależności od średnicy głowicy naszej lokówko-suszarki i sposobu jej użycia, możemy wyczarować romantyczne fale, loki czy skręty, albo odbić włosy od nasady, aby nadać fryzurze objętości. Wiele modeli posiada wymienne końcówki. Do wyboru mamy lokówko-suszarki obrotowe i zwykłe. Efekt? Suche włosy i ładna fryzura przy minimum wysiłku oraz skrócenie czasu potrzebnego do perfekcyjnego wymodelowania. W tym przypadku też warto postawić na urządzenie z jonizacją. Jednymi z najchętniej kupowanych modeli są wielofunkcyjne suszarki do włosów BaByliss.

Komu przyda się suszarko-lokówka?

Z pewnością suszarko-lokówka to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli modelujemy włosy za pomocą szczotki i suszarki do włosów, co nie jest zbyt komfortowe. Przyda się też osobom, które często kręcą włosy lokówką lub prostownicą. Lokówko-suszarka modeluje włosy przy niższej temperaturze, więc jest bezpieczniejsza dla włosów. Jeżeli stawiamy raczej na proste włosy, ten sprzęt również może służyć do tego, aby ładnie wyczesać włosy i ułożyć je we właściwym kierunku, równocześnie zyskując na objętości.

Mała suszarka do włosów - wybierz model, który możesz zabrać w każdą podróż!

Suszarki turystyczne to szeroki wybór modeli, które wcale nie odznaczają się gorszym działaniem. Mają wszelkie cechy, które są potrzebne do tego, by sprawnie wysuszyć włosy. Mała suszarka do włosów bez problemu zmieści się w walizce lub torbie. Poza tym może przydać się na basenie czy siłowni. W tej kategorii na szczególną uwagę zasługują modele ze składaną rączką, które są poręczne, a zajmują minimum miejsca. Szuszarka tego typu powinna też być lekka, co ma między innymi znaczenie, gdy liczy się waga bagażu do samolotu.