Bronzery

Bestsellery

Chcesz podtrzymać efekt opalenizny również w chłodniejszych miesiącach? Dobry bronzer pozwoli Ci uzyskać efektowną opaleniznę w kilka chwil, dzięki czemu będziesz wyglądać jak po powrocie z letnich wakacji. Z pomocą bronzera możesz również nadać twarzy perfekcyjny owal. Wystarczy trzymać się kilku sprawdzonych zasad.

Jaki bronzer do twarzy wybrać?

Jeśli jeszcze nie korzystałaś z bronzera, sięgnij po brązujący puder lub perełki brązujące. Aplikacja tego typu produktów jest niezwykle prosta. Wystarczy delikatnie nanieść kosmetyk pędzlem pod kości policzkowe oraz na skronie, brodę i skrzydełka nosa, stopniowo zwiększając krycie, aby uzyskać pożądany efekt. Sypkie bronzery łatwo się rozprowadzają, nie tworząc przy tym sztucznego efektu.

Oprócz sypkich bronzerów masz do wyboru jeszcze bronzer w kremie lub bronzer w sztyfcie. Wystarczy kilka prób, a będziesz w stanie wykreować naturalnie wyglądający efekt opalonej skóry.

Jak nanosić bronzer?

Wszystko zależy od Twoich umiejętności i indywidualnych preferencji. Jeżeli masz już doświadczenie z aplikacją bronzera, możesz go nanieść na twarz przy pomocy gąbki do makijażu. Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z bronzerami, polecamy użycie dużego pędzla dla uzyskania naturalnego efektu.

Wypróbuj bronzer do twarzy od Catrice lub pudry brązujące Essence oraz NYX, aby uzyskać promienną i naturalną opaleniznę!