Przejdź do głównej zawartości

MEDIBLANC

MEDIBLANC

Profesjonalna pielęgnacja i higiena jamy ustnej, rewolucyjny skład i doskonałe rezultaty – MEDIBLANC zapewni Ci efekt idealnie czystych zębów i niezawodną ochronę całej jamy ustnej.

Innowacyjne formuły past do zębów MEDIBLANC opracowano dla wszystkich typów szczoteczek do zębów i dla każdej grupy wiekowej. Nie zawierają nadtlenków, fluoru ani dodatkowych substancji spieniających i wykazują się niskim współczynnikiem ścieralności. Pasty te charakteryzuje wyjątkowo wysoki udział 100% naturalnego minerału hydroksyapatytu, który stanowi aż 97% szkliwa zębów oraz do 70% zębiny. Wchodząc w skład pasty do zębów znacznie przyspiesza proces naturalnej remineralizacji i w przeciwieństwie do fluoru uzupełnia również głębsze pęknięcia szkliwa, nawet do poziomu zębiny. Hydroksyapatyt wiąże się ponadto z białkami bakterii płytki nazębnej, co ułatwia ich usuwanie z powierzchni szkliwa.

Długotrwałe i regularne stosowanie past do zębów MEDIBLANC przyczynia się również do zminimalizowania wrażliwości zębów i przywraca im naturalną biel. Zapewnij sobie poczucie idealnie czystych zębów każdego dnia.

cały tekst ukryć tekst