Przejdź do głównej zawartości

Sol de Janeiro

Sol de Janeiro

Kochaj swoje ciało i poczuj z niego dumę. Zobacz jego piękno tak, jak postrzega je brazylijska kultura. Amerykańska marka Sol de Janeiro inspiruje się brazylijskim postrzeganiem ciała, celebrując to, co wyjątkowe i radosne. Kosmetyki Sol de Janeiro to brazylijskie piękno, którego nie ograniczają normy, zasady czy definicje. To perfumy i produkty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, które kochają Ciebie i Twoje ciało, licząc na wzajemność.

 

Marka Sol de Janeiro powstała w 2015 roku, kiedy to jej założycielka Heela Yang oraz przyszły dyrektor kreatywny Marc Capra sformułowali filozofię Sol de Janeiro. Kochaj swoje ciało, jakiekolwiek by ono nie było, dbaj o nie i eksponuj jego atuty. To przesłanie uosabia ich pierwszy produkt, którym został krem Sol de Janeiro Bum Bum. Choć można stosować go na całym ciele, krem miał bardzo konkretną inspirację. Wielbione w Brazylii, wręcz czczone pośladki, o które Brazylijki dbają jak nikt inny na świecie. Dlaczego zatem nie zafundować sobie tego wygładzającego, ujędrniającego i niesamowicie aromatycznego zabiegu na całe ciało?

Odkryj i Ty markę Sol de Janeiro, która przeniesie Cię do słonecznej Brazylii, budząc radość z nigdy niekończącego się lata. Nie przegap kultowego kremu Brazilian Bum Bum Body Butter czy kolekcji zapachów Sol de Janeiro Brazilian Crush. Zdaniem założycieli marki istotne jest, by angażować wszystkie swoje zmysły, zgodnie z brazylijską definicją piękna. Perfumy Sol de Janeiro to kwintesencja zmysłowości, sensualności i głębokiej radości, ucieleśnienie tego, co Brazylijczycy nazywają “cheirosa”, czyli „przyjemnie pachnący”. Warto również wypróbować na sobie zapach Sol de Janeiro Cheirosa 71. Nie można tu nie wspomnieć o kremie do ciała Coco Cabana Cream Sol de Janeiro, który zapewni odpowiednie nawilżenie nawet najbardziej wysuszonej skórze.

cały tekst ukryć tekst