Culti

Filtr
Przedział cenowy

-

Rodzaj zapachu do domu
Promocje i prezenty
Ocena
  •   7
  •   1
Bestsellery

O marce Culti

Rozgrzewający zapach, który utuli Twoje zmysły i zapewni poczucie komfortu, gdy tylko otworzysz drzwi swojego mieszkania. Wypełniający Twój samochód świeży aromat, który zapewnia komfort podczas podróży. Ubrania, na których Twoja ulubiona nuta zapachowa utrzymuje się jeszcze długo po wypraniu. Wszystko to zapewnią Ci produkty włoskiej marki Culti Milano.

Historia marki Culti bierze swój początek w bujnej wyobraźni Włocha Alessandra Agratiego, który zastanawiał się nad tym, czy możliwe jest, aby każde pomieszczenie miało swój własny zapach, przenikający je od podłogi po sufit. Uważał, że przyjemnej atmosfery we wnętrzach nie tworzą wyłącznie piękne meble i dodatki, ale także aromaty. W roku 1990 idea nabrała kształtu i powstał Culti Decor – pierwszy dyfuzor Culti o doskonale dobranych składnikach zapachowych, które do tej pory wykorzystywane były przede wszystkim w produkcji luksusowych perfum.

Szeroka oferta włoskiej marki Culti obejmuje dyfuzory z nasączonymi wonnym olejkiem patyczkami zapachowymi, które rozpylają aromaty w powietrzu w całym pomieszczeniu. Niezwykle popularne są również luksusowe świece Culti, wykonane z doskonałej jakości wosku, które wypełnią Twój dom rozgrzewającym zapachem. Miłośnicy przytulnej atmosfery będą zachwyceni również sprayami zapachowymi do wnętrz Culti o ciepłych, drzewnych nutach.

Daj się przekonać węchowi i sprawdź, dlaczego Culti zaliczana jest do najlepszych marek na rynku, oferujących luksusowe zapachy dla domu.