Tom Ford

PRZEDSTAWIAMY MARKĘ TOM FORD

Tom Ford, jeden z najbardziej znanych amerykańskich projektantów swoich czasów, w 2005 roku założył markę, sygnowaną jego nazwiskiem. Jego kreacje modowe dla kobiet i mężczyzn, a także akcesoria, okulary i kosmetyki są uosobieniem seksapilu, ponadczasowej elegancji i najwyższej klasy rzemiosła XXI wieku. Tom Ford Beauty Collection to kolekcja niepowtarzalnych zapachów, którym celem jest podkreślenie kobiecego wdzięku lub idealnego męskiego stylu. Ta zniewalająca kolekcja łączy w sobie nowoczesne piękno, innowacyjność i rzemieślniczy kunszt, odzwierciedlający wizję Forda w kwestii nowoczesnej elegancji.

KULTOWA. ELITARNA. POCIĄGAJĄCA.
Tom Ford BLACK ORCHID to luksusowa, zmysłowa kompozycja zapachowa, pełna bogatych i ciemnych akordów, z uwodzicielskimi nutami czarnej orchidei i przypraw, reprezentująca zarówno nowoczesny, jak i ponadczasowy charakter. Stożkowaty flakon z czarnego szkła, w którym zamknięto BLACK ORCHID, to niezapomniany przejaw kultowego stylu i światowej elegancji.

cały tekst ukryć tekst

„Większość moich kompozycji zapachowych oddaje prawdziwe aspekty z mojego życia. Każdy składnik formuły OMBRÉ LEATHER nawiązuje do amerykańskiego Zachodu, gdzie spędziłem swoje dzieciństwo. Nowa interpretacja PARFUM rozwija
dziką i nieokiełznaną zmysłowość oryginału, wyrażając ją z jeszcze większą intensywnością.“  TOM FORD

cały tekst ukryć tekst


COSTA AZZURRA
reprezentuje naturalną zmysłowość nieokiełznanego ducha. Ekscytujący aromat morskiego powietrza, świeżych nut aromatycznych i cytrusowych definiuje charakter kompozycji, przechodząc w głębsze, energetyzujące i drzewne akordy cyprysu i dębu w towarzystwie innych aromatycznych składników.

cały tekst ukryć tekst

Tom Ford