Szczoteczka elektryczna dla dzieci

Masz wybrane
 • Dla dzieci
Filtr
Przedział cenowy

-

Twardość włókien
Promocje i prezenty
Ocena
 •   7
Bestsellery

Szczoteczka elektryczna dla dzieci i nastolatków

Jak wytworzyć w dzieciach nawyk regularnego mycia zębów? Kup im elektryczną szczoteczkę do zębów dla dzieci z bajkowym motywem, dzięki czemu codzienna higiena jamy ustnej stanie się prawdziwą frajdą! Mycie zębów jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Zalety elektrycznej szczoteczki do zębów dla dzieci

 • Czyszczenie zębów dziecięcą szczoteczką elektryczną jest skuteczniejsze. Urządzenie potrafi wytwarzać nawet do 48 000 ruchów na minutę, czyli nawet do 6x więcej niż klasyczna szczoteczka manualna.
 • Jest mniejsza w porównaniu do standardowej szczoteczki elektrycznej i lepiej leży w dłoni dziecka. Dodatkowo może być ozdobiona pięknym motywem z bajki, który uprzyjemni codzienną higienę jamy ustnej.
 • Szczoteczki z bluetooth wspomagają efektywne czyszczenie zębów i mogą stanowić dodatkową rozrywkę podczas porannego lub wieczornego mycia zębów, umilając czas słuchaniem bajek.
 • Elektryczny timer szczoteczki informuje dzieci o prawidłowym czasie mycia zębów.
 • W porównaniu ze zwykłą szczoteczką do zębów dzieci mogą czuć większą motywację do stosowania elektrycznej szczoteczki do zębów. Czyszczenie jest przyjemniejsze i łatwiejsze.
 • Na notino.pl znajdziesz również ofertę końcówek wymiennych do szczoteczek do zębów, dzięki czemu rodzeństwo może myć zęby jedną szczoteczką elektryczną. Wystarczy wymieniać końcówki.

Klasyczna, oscylacyjno-rotacyjna czy soniczna szczoteczka do zębów dla dzieci?

Nie możesz się zdecydować pomiędzy wyborem dziecięcej szczoteczki manualnej, oscylacyjno-rotacyjnej oraz sonicznej? Przyjrzyjmy się im bliżej:

 • Głowice oscylacyjno-rotacyjnych szczoteczek do zębów dla dzieci obracają się, co zapewnia niezwykle skuteczne oczyszczenie powierzchni zębów z zanieczyszczeń i płytki nazębnej oraz usunięcie niepożądanych przebarwień.
 • Dziecięce szczoteczki soniczne nie działają na zasadzie oscylacji, ale oparte są na technologii pulsacji oraz fal dźwiękowych, co zapewnia delikatne usuwanie wszelkich zanieczyszczeń. Ruch szczoteczki wprawia w drgania cząsteczki wody, które wraz pastą do zębów wytwarzają pianę i rozbijają płytkę nazębną, docierając do trudno dostępnych miejsc. W przeciwieństwie do standardowych szczoteczek elektrycznych, szczoteczka soniczna nadaje się również do wrażliwych zębów i dziąseł.
 • Manualna szczoteczka do zębów dla dzieci stanowi najtańszy, ale jednocześnie najmniej skuteczny sposób pielęgnacji i higieny jamy ustnej. Sprawdzi się z pewnością w podróży, jako tymczasowy zamiennik dziecięcej szczoteczki elektrycznej.

Nie lekceważ regularnej i prawidłowej higieny jamy ustnej swojej oraz swoich dzieci – szczoteczka elektryczna dla dzieci marki Philips czy Oral B stanowić będzie odpowiednie wsparcie w codziennej pielęgnacji zębów, sprawiając, że staną się one czyste i pozbawione kamienia nazębnego.