Pianki do włosów

Bestsellery

Dlaczego warto stosować piankę do włosów?

Ciesz się objętością swoich włosów i doskonałym utrwaleniem fryzury. Z wysokiej jakości pianką do włosów uzyskanie takich efektów jest niezwykle proste. Utrwalająca pianka do włosów lub spray utrwalający modeluje włosy, podnosi je i dodaje im blasku. Wybierz piankę dopasowaną do swojego rodzaju włosów i ciesz się doskonałymi rezultatami.

Pianka do włosów, podobnie jak lakier, to jeden z podstawowych produktów do stylizacji włosów, które zapewnią utrwalenie fryzury przez cały dzień – niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, uprawiasz sport czy planujesz imprezę.

Jak wybrać odpowiednią piankę do włosów?

Pianki do włosów różnią się siłą utrwalania, teksturą i rodzajem włosów, dla których są przeznaczone. Dobierz odpowiednią do swoich potrzeb piankę – jeśli masz niesforne i sztywne włosy, nie obawiaj się sięgać po mocne utrwalenie, natomiast przy włosach delikatnych wystarczający będzie niższy stopień utrwalenia.

Pianka do włosów czy spray utrwalający?

  • Pianka do włosów jest łatwa w aplikacji. Wystarczy nanieść niewielką ilość pianki na dłoń, a następnie wymodelować nią włosy. Pianka do włosów jest delikatna dla włosów i nie obciąża ich.
  • Na pierwszy rzut oka spray utrwalający do włosów może przypominać lakier do włosów. Podobnie jak lakier, również spray należy rozpylić bezpośrednio na włosy.

Pianki do różnego rodzaju włosów

  • Pianka do włosów cienkich i delikatnych zapewnia lekkie utrwalenie. Najlepiej wybrać piankę zapewniającą jednocześnie objętość. Jej lekka formuła delikatnie unosi nawet delikatne i cienkie włosy.
  • Pianka utrwalająca loki zapewnia pasmom sprężystość, naturalny wygląd i efekt bez sklejonych pasm. Najlepsze pianki do włosów kręconych zapewnią im dodatkowo ochronę przed puszeniem i piękny blask.
  • Pianka do włosów dla mężczyzn jest idealna do stylizacji krótkich męskich fryzur, zapewniając włosom objętość.

Jak używać pianki do włosów?

  1. Dokładnie wstrząśnij pojemnikiem z pianką.
  2. Nanieś na dłoń tyle pianki, aby wystarczyła na całą długość włosów. Uważaj, by nie przesadzić – włosy zostaną niepotrzebnie obciążone i pozbawione objętości.
  3. Piankę należy stosować na umyte i lekko wysuszone włosy, najlepiej rozprowadzając ją grzebieniem o szerokich zębach. Możesz również w tym celu użyć rąk.
  4. Przeczesz włosy, aby równomiernie rozprowadzić piankę na włosach.
  5. Nie spłukuj, wysusz włosy suszarką. Dopiero potem możesz sięgnąć po prostownicę czy lokówkę do włosów.