Farbowanie włosów w domu

Bestsellery

Szukasz sposobu, aby przykryć siwiznę lub ożywić kolor włosów, a przy tym nie wydać majątku na fryzjera? Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i czas nie czekając na wolny termin, wypróbuj farby do włosów przeznaczone do domowej koloryzacji. To idealny sposób na błyskawiczną zmianę koloru włosów lub jego odświeżenie.

Możesz mieć miękkie i błyszczące farbowane włosy bez wizyty u fryzjera. Farbowanie włosów w domu jest łatwe i szybkie. Wystarczy wybrać spośród naszych farb, szamponów i żeli koloryzujących produkt, który spełni Twoje wszystkie, nawet najbarwniejsze oczekiwania. Z łatwością pozbędziesz się siwizny, rozświetlisz lub przyciemnisz włosy czy też ożywisz ich naturalny kolor.

Nie zapomnij również o szamponach do włosów farbowanych, które przedłużą efekty koloryzacji.

Jak farbować włosy łatwo i bezpiecznie?

Zawsze dokładnie czytaj instrukcje i postępuj zgodnie z zaleceniami. Przed domową koloryzacją nie zapomnij przeprowadzić próby uczuleniowej. Nałóż farbę na przykład na przedramię i odczekaj około 48 godzin. Test pozwoli Ci zapobiec reakcji alergicznej, która objęłaby skórę całej głowy.

Do samodzielnej koloryzacji należy się dokładnie przygotować. Oprócz zakupu wystarczającej ilości farby, warto zadbać również o dodatkowe rzeczy, które ułatwią cały proces:

  • Krem do twarzy, który ułatwi usuwanie barwnych plam ze skóry.
  • Stary ręcznik, którym przykryjesz ramiona.
  • Rękawiczki ochronne.

Naprawdę każdy poradzi sobie z koloryzacją w domu. Po prostu wybierz odpowiedni odcień i ciesz się wspaniałą fryzurą z nowym, intensywnym kolorem włosów!