Róże do policzków

Filtr
Bestsellery

Najlepsze róże dla zdrowego wyglądu

Róż do policzków to niezwykły kosmetyk, który potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o wykończenie makijażu. Róż sprawi, że Twoja cera nie tylko zyska zdrowy wygląd, ale przy odpowiedniej aplikacji możesz skorygować kształt twarzy lub odjąć sobie kilka lat. Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie i wiedzieć, jak go stosować.

Jak dobrać róż do policzków?

Róż do policzków można dobierać na dwa sposoby: należy albo dostosować jego odcień do koloru ust, albo do koloru skóry i włosów. Pierwsza opcja jest łatwa. Szukaj odcienia różu, który jest najbardziej zbliżony do naturalnej barwy Twoich warg.

W drugim przypadku obowiązuje prosta zasada: jaśniejszy koloryt = jaśniejsze odcienie różu, ciemniejszy koloryt = ciemniejsze odcienie różu:

  • Blondynki: róże w odcieniach jasnego różu lub brzoskwiniowe
  • Brunetki: róż złocistobrązowy lub odcienie burgunda, wiśni i łososiowe
  • Rudowłose: róże w odcieniach moreli lub piasku

Róż w płynie czy pudrowy: który jest najlepszy?

Wszystko zależy od rodzaju Twojej skóry. Pudrowy róż sprawdzi się przy skórze mieszanej i tłustej, która zyska tym samym matowy finisz. Jeśli zimą lub przez cały rok Twoja skóra jest sucha, bardziej odpowiedni będzie dla Ciebie róż w kremie lub w płynie. Rozświetli skórę nie podkreślając dodatkowo jej niedoskonałości, a w dodatku możesz go stosować jako szminkę.

Czym aplikować róż na policzki?

Podstawą jest wybór odpowiedniego pędzla kosmetycznego. Róż o pudrowej formule nakładaj większym, ściętym pędzlem. Należy pamiętać o efekcie, który chcemy osiągnąć: celem jest uzyskanie naturalnego, zdrowo wyglądającego i delikatnego rumieńca. Zbyt intensywna warstwa będzie sprawiać nienaturalne, a nawet sztuczne wrażenie. Róże w kremie najlepiej aplikować za pomocą gąbki do makijażu.

Jak nakładać róż?

  1. Ściągnij usta tak, aby uwypuklić kości policzkowe, na które następnie naniesiesz róż.
  2. Jeśli masz szerszą twarz, nakładaj róż raczej pionowo i ukośnie, od ucha do nosa.
  3. Jeśli masz węższą twarz, aplikuj róż poziomo.
  4. Jeśli przypadkowo naniesiesz za dużą ilość różu na skórę, oczyść policzki czystym pędzelkiem, a następnie dostosuj efekt, aplikując na skórę odrobinę pudru.

Wybierz z naszej oferty praktyczne róże w sztyfcie, palety róży na każdą okazję lub kremowe róże, zapewniające cerze soczysty, zdrowy wygląd. Do różu do policzków możesz też dobrać rozświetlacz oraz bronzer.