Zmywalne farby i szampony do włosów

Przed Tobą ważne imprezy i chcesz chociaż na kilka tygodni podkreślić kolor swoich włosów? Wystarczy postawić na profesjonalną pielęgnację w postaci zmywalnych szamponów koloryzujących czy płukaniek. W ten sposób możesz nadać włosom jednolity odcień, uwydatniając ich naturalny kolor lub całkowicie zmienić odcień, by spróbować czegoś zupełnie nowego.

 

Szampon koloryzujący sprawdzi się również, jeżeli chcesz pozbyć się siwych włosów lub odrostów. Dzięki farbom i szamponom zmywalnym po kilku myciach nie musisz obawiać się, że uzyskany odcień jednak Ci się nie spodoba, a jednak pozostanie z Tobą na długo. Kolor łatwo się zmywa, a więc możesz często zmieniać barwę, odkrywając coraz to nowsze możliwości.

Przygotuj się do farbowania włosów: próba uczuleniowa

Również w przypadku zmywalnych szamponów nie należy zapominać o możliwości wystąpienia reakcji alergicznej. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją, a przed każdą koloryzacją nałóż niewielką ilość preparatu najlepiej na skórę za uchem i poczekaj dokładnie 48 godzin.

Nie zapominaj o przydatnych akcesoriach, które ułatwią koloryzację: stary ręcznik albo bluzka zakrywająca ramiona, rękawiczki ochronne (jeśli nie są dołączone do szamponu) oraz jakiś nawilżający krem na dzień na skórę w okolicy włosów.Nie obawiaj się eksperymentów i odkryj idealny kolor połączony z pielęgnacją. Wypróbuj wspaniałe maski koloryzujące w bogatej palecie odcieni!

cały tekst ukryć tekst

Bestsellery