Zmywalne farby i szampony do włosów

Bestsellery

Przed Tobą ważne imprezy i chcesz chociaż na kilka tygodni podkreślić kolor swoich włosów? Wystarczy postawić na profesjonalną pielęgnację w postaci zmywalnych szamponów koloryzujących czy płukaniek. W ten sposób możesz nadać włosom jednolity odcień, uwydatniając ich naturalny kolor lub całkowicie zmienić odcień, by spróbować czegoś zupełnie nowego.

Szampon koloryzujący sprawdzi się również, jeżeli chcesz pozbyć się siwych włosów lub odrostów. Dzięki farbom i szamponom zmywalnym po kilku myciach nie musisz obawiać się, że uzyskany odcień jednak Ci się nie spodoba, a jednak pozostanie z Tobą na długo. Kolor łatwo się zmywa, a więc możesz często zmieniać barwę, odkrywając coraz to nowsze możliwości.

Rodzaje zmywalnych farb do włosów

Odżywiająca maska tonująca do włosów, szampon tonujący czy spray koloryzujący do siwizny? Masz cały szereg możliwości:

Maska tonująca do włosów

Szukasz koloryzacji i pielęgnacji włosów w jednym kroku? Maska tonująca do włosów sprawdzi się idealnie! Odżywia włosy, nadaje im blask i podkreśla barwę. Na jasnych włosach maska potrafi wytworzyć wyrazisty efekt kolorystyczny. A jeżeli nie trafisz w odcień, nie ma problemu, po kilku umyciach kolor zmywa się bez śladu.

Szampon koloryzujący do włosów

Szampon koloryzujący do włosów to klasyka wśród farb zmywalnych. Wystarczy wmasować go w wilgotne włosy i po kilku minutach spłukać. Możesz wybrać szampon tonujący do siwych włosów, a także bardzo wyraziste odcienie.

Spray koloryzujący do włosów

Nanieść, pozostawić do wyschnięcia i już. Koloryzacja farbą do włosów w sprayu jest niezwykle prosta. Sprawdza się idealnie, kiedy chcesz nadać włosom wyrazisty kolor na specjalną okazję, a potem łatwo go zmyć. Istnieją też jednak spraye koloryzujące, które naturalnie maskują siwiznę lub przerzedzenia.

Tusz do włosów

Szybko i skutecznie maskuje odrosty i siwiznę. Tusze do włosów sprawiają naturalne wrażenie i łatwo się zmywają już po pierwszym myciu szamponem.

Pianka koloryzująca do włosów

Podkreśli Twój naturalny kolor, zamaskuje siwiznę, a w dodatku potrafi utrwalić kształt fryzury. Pianka koloryzująca do włosów to prosty sposób koloryzacji dla każdego.

Przygotuj się do farbowania włosów: próba uczuleniowa

Również w przypadku zmywalnych szamponów nie należy zapominać o możliwości wystąpienia reakcji alergicznej. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją, a przed każdą koloryzacją nałóż niewielką ilość preparatu najlepiej na skórę za uchem i poczekaj dokładnie 48 godzin.

Nie zapominaj o przydatnych akcesoriach, które ułatwią koloryzację: stary ręcznik albo bluzka zakrywająca ramiona, rękawiczki ochronne (jeśli nie są dołączone do szamponu) oraz jakiś nawilżający krem na dzień na skórę w okolicy włosów.Nie obawiaj się eksperymentów i odkryj idealny kolor połączony z pielęgnacją. Wypróbuj wspaniałe maski koloryzujące w bogatej palecie odcieni!