Dyfuzor ultradźwiękowy

Dyfuzory zapachowe
Masz wybrane
  • Ultradźwiękowy
Filtr
Przedział cenowy

-

Nowoczesny element dekoracyjny, który wypełni Twój dom pięknym zapachem, dodając mu jednocześnie elegancji i stylu! Dyfuzor ultradźwiękowy odświeży i oczyści powietrze, a dzięki olejkom zapachowym lub eterycznym wypełni Twój dom przyjemną atmosferą. Dokładnie taką, jakiej pragniesz! Wybieraj na notino.pl spośród dyfuzorów ultradźwiękowych THD, Bloomy Lotus czy Mr & Mrs Fragrance i ciesz się ulubionymi kompozycjami zapachowymi.

Zalety dyfuzora ultradźwiękowego

  • Wypełni zapachem każde wnętrze.
  • Stanowi stylowy dodatek do wnętrza.
  • Nawilża powietrze.

Jak działa ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy?

W odróżnieniu od klasycznego dyfuzora zapachowego, ultradźwiękowy działa w oparciu o technologię tworzenia pary wodnej przy użyciu fal ultradźwiękowych. Nawilża ona powietrze, a dzięki zawartości olejków eterycznych wypełnia je odpowiednim aromatem. Olejki eteryczne, które wiążą wolne rodniki, dodatkowo oczyszczają powietrze. Niektóre z modeli dyfuzorów ultradźwiękowych stymulują również nasze zmysły, wykorzystując zalety chromoterapii czy odtwarzając Twoją ulubioną muzykę.

Ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy jest niezwykle cichy, dlatego można go stosować nie tylko w pokoju dziennym czy sypialni, ale również w biurach, salonach masażu czy studiach jogi.

Ciesz się dobrym samopoczuciem, przyjemną atmosferą i wypełnij ulubionym zapachem każde wnętrze dzięki stylowym dyfuzorom, które elegancko i z klasą uzupełnią design każdego pomieszczenia. Do wyboru są również dyfuzory z motywami zwierząt, idealne do pokoju dziecięcego.