BLACK FRIDAY 2021

Co to jest Black Friday?

Black Friday w tym roku przypada w piątek, 26 listopada 2021 roku. Na notino.pl możesz skorzystać przez cały tydzień z zniżek Black Friday od poniedziałku, 22 listopada do niedzieli, 28 listopada 2021. Wybór najlepszych perfum i kosmetyków w super cenach, więc będziesz miał wystarczająco dużo czasu.

Promocje i zniżki Notino

Nie możecie się doczekać zniżek Black Friday? Zniżki są u nas dostępne przez cały rok. Wystarczy śledzić nasze strony z promocjami lub sięzarejestrowaći zapisać do naszego newslettera. Wtedy nie uciekną Ci żadne zniżki na perfumy ani kosmetyki!

Jak wygląda Notino Black Friday?

Black Friday na notino.pl – to cały tydzień prawdziwych zniżek wysokiej jakości perfum i kosmetyków. Z naszym kodem masz 20% zniżki na produkty wybranych TOP marek. Kupuj produkty od znanych marek jak Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier i wiele innych w specjalnych cenach.

Dlaczego organizujemy Summer Black Friday?

Potrzebujesz na lato krem przeciw-ochronny, kosmetyki idealne w podróży lub nowe kosmetyki do makijażu i perfumy na letni festiwal? Tylko dla Ciebie mamy Notino Summer Black Friday, gdzie możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz z 20% zniżką a za zaoszczędzone pieniądze możesz wybrać się na wycieczkę. Nawet lato zasługuje na czarny piątek!

Co to jest Black Friday?

Black Friday to święto zakupów, które powstało w Stanach Zjednoczonych, a stamtąd jego popularność rozprzestrzeniła się na cały świat. Promocja Black Friday odbywa się w piątek po Święcie Dziękczynienia i wiąże się z ogromnymi zniżkami w rzędach dziesiątek procent. Każdego roku Black Friday rozpoczyna świąteczne zakupy.

Początki Black Friday przypadają na rok 1929, kiedy po upadku giełdy w Nowym Jorku i rozpoczęciu kryzysu gospodarczego, niektórzy handlowcy zorganizowali dzień pełen zniżek, aby ponownie przywrócić klientom chęć do zakupów. Wydarzenie stało się popularne, a dziś Black Friday jest jednym z najsilniejszych dni handlowych w roku.

Masz wybrane
  • Promocja
Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Zobacz więcej
Promocje i prezenty
Ocena
  •   818
  •   150
  •   27
  •   3
  •   2
Bestsellery