Przejdź do głównej zawartości

Lattafa

Lattafa

Wiodąca dubajska marka perfum Lattafa w swoich autentycznych, orientalnych zapachach wyraża istotę słynnego dziedzictwa kultury arabskiej, prezentując ludziom z ponad 60 krajów całego świata, urzekające i wyrafinowane zapachy rodem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Koncept perfum, które byłyby odzwierciedleniem luksusu i elegancji kultury arabskiej, stworzyli w roku 1980 Sheikh Shahid Ahmad wraz z Shoaibem Iqbalem. Swojej marce nadali nazwę Lattafa, co wywodzi się od słowa „Latif“, które oznacza „życzliwość”, a „Lateefa“ oznacza „przyjemnie”. Obaj współzałożyciele mieli wizję stworzenia wysokiej jakości luksusowego zapachu dla miejscowych klientów na Bliskim wschodzie. Ze startupu firma szybko przerodziła się w renomowaną firmę eksportującą na cały świat, a w jej rozwój i poszerzanie portfolio włączyły się już trzy generacje rodziny Sheikh.
I Ty możesz pozwolić sobie na arabski luksus, kupując perfumy Lattafa. Zapach perfum tej marki pozwala wyrażać siebie, tworzy niezapomniane wrażenia i wzbudza pozytywne emocje. Wody perfumowane unisex takie jak aromatyczna Lattafa Ana Abiyedh Rouge, korzenna Lattafa Badee Al Oud Oud For Glory oraz korzenno-skórzana Lattafa Oud Mood pozwala wydobyć charakter zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Z kolei świeższą cytrusową wariację orientalnych zapachów gwarantuje woda perfumowana dla mężczyzn Lattafa Raghba For Man, a dotyk zmysłowości zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn przyniesie Lattafa Velvet Oud.

cały tekst ukryć tekst