Włosy zniszczone

Masz wybrane
  • Zniszczone włosy
Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Zobacz więcej
Promocje i prezenty
Ocena
  •   330
  •   47
  •   11
  •   6
  •   3
Bestsellery

Masz rozdwojone końcówki, Twoje włosy są łamliwe i bez życia? Wiele osób ma w dzisiejszych czasach zniszczone włosy.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest niewłaściwy tryb życia, częste farbowanie, tapirowanie lub prostowanie włosów oraz stosowanie nieodpowiednich produktów do pielęgnacji. Jeżeli nie chcesz doprowadzić do konieczności radykalnego skrócenia zniszczonych włosów, zacznij o nie dbać. Jak odbudować zniszczone włosy?

Pielęgnacja zniszczonych włosów obejmuje delikatne zabiegi połączone z odpowiednim odżywianiem i nawilżaniem. Wybierz dla siebie najlepsze produkty do włosów zniszczonych, zawierające keratynę, ceramidy, witaminy i kolagen. Ostrożnie wcieraj we włosy szampon regenerujący do włosów zniszczonych.

Po każdym myciu nanieś na włosy balsam regenerujący. Idealnie sprawdzą się odżywki bez spłukiwania, które zapewnią Ci długotrwałe nawilżenie i odżywienie. Raz w tygodniu nałóż maseczkę do włosów zniszczonych, a pielęgnację uzupełnij głęboko odżywiającymi olejkami do włosów. Regularnie stosuj ponadto intensywną kurację w postaci maski lub niezwykle skutecznego serum do włosów.

Jeżeli nie chcesz rezygnować z prostowania, lokowania lub suszenia włosów, używaj wcześniej produktów chroniących włosy przed wysoką temperaturą. Staraj się stosować preparaty bez siarczanów i parabenów.

Jeszcze dziś zacznij odbudowę swoich zniszczonych włosów. Kup wysokiej jakości produkty do zniszczonych włosów na Notino. Oferujemy szampony nawilżające, odżywki bez spłukiwania, balsamy kofeinowe i odżywcze maski. Wypróbuj również olejek arganowy lub intensywne serum do włosów.