Przejdź do głównej zawartości

Curaprox

O marce Curaprox

Czy wiesz, że zdrowe zęby i dziąsła mają kluczowe znaczenie dla Twojego ogólnego zdrowia? Szwajcarska marka Curaprox zdecydowanie o tym wie. Już od ponad 40 lat specjalizuje się w higienie dentystycznej i jej produkty po prostu działają. Ty też wypróbuj szczoteczki do zębów i inne najwyższej jakości przyrządy do pielęgnacji zębów, które pokochał cały świat.

We współpracy z ekspertami stomatologicznymi marka rozwija najlepsze produkty do pielęgnacji jamy ustnej już od 1972 roku. Szczoteczka do zębów Curaprox jest prosta, ale niezwykle skuteczna, a dziś już wręcz legendarna. Zwykły nylon zastępują tu ekstra miękkie opatentowane włókna CUREN®, które charakteryzuje równe cięcie i wysoka gęstość. Właśnie tym różnią się między sobą poszczególne typy szczoteczek. Wśród najpopularniejszych jest delikatna Curaprox 5460, która jest łagodna nawet dla najbardziej wrażliwych dziąseł.

W ofercie nie brakuje także pasty do zębów Curaprox ani szczoteczki międzyzębowej Curaprox, która kilkoma ruchami pomoże Ci doprowadzić czyszczenie zębów do absolutnej doskonałości. A jeśli wciąż jeszcze się wahasz, daj się skusić choćby zabawnym, kolorowym designem szczoteczek i ciesz się nimi regularnie, także w specjalnej gwiazdkowej lub walentynkowej edycji.

cały tekst ukryć tekst