Przejdź do głównej zawartości

Perfumy Creed

Marka Creed od ponad 250 lat wytwarza niezwykłe zapachy dla rodzin królewskich i innych wymagających klientów o wyrafinowanym guście.

 

Od 1760 roku, gdy James Henry Creed założył swoją firmę w Londynie, już od siedmiu pokoleń jest przekazywana z ojca na syna.

Markę Creed, oprócz długiej i słynnej historii, wyróżnia także stosowanie dawnych technik przetwarzania rzadkich materiałów, wyselekcjonowanych do produkcji bezkonkurencyjnych perfum. Creed wybiera surowce naturalne najwyższej jakości, dając im pierwszeństwo przed syntetycznymi odpowiednikami.

Perfumy Creed z dumą nosiły wybitne postaci historyczne – królowa Wiktoria, austriacki cesarz Franciszek Józef i jego żona Sisi, Sir Winston Churchill i prezydent John F. Kennedy. Creed także dzisiaj pozostaje marką rodzin królewskich i przywódców państw, perfum Creed używają na przykład Michelle Obama i Kate Middleton.

Creed obejmuje zapachy męskie, damskie i unisex, oferowane w eleganckich flakonach, które są nowoczesną wersją historycznej spuścizny. Wśród najsłynniejszych perfum Creed znajdują się Green Irish Tweed z 1985 roku. W ostatnich latach olbrzymi sukces odniósł natomiast owocowo-piżmowy zapach Creed Aventus, inspirowany dramatycznym życiem Napoleona Bonaparte.

Marka Creed to sztuka tworzenia perfum, absolutny luksus, ponadczasowość i nowoczesne podejście do historycznego dziedzictwa.

cały tekst ukryć tekst