Pasta do zębów wybielająca

Bestsellery

Pasta wybielająca

Szukasz łagodnego, domowego sposobu na wybielanie zębów? A może po prostu boisz się dentysty? Pasta wybielająca zęby zapewni Ci doskonałe rezultaty już po kilku zastosowaniach.

Jak działa pasta wybielająca?

Podstawowym zadaniem pasty wybielającej zęby jest usunięcie z powierzchni szkliwa przebarwień, powstałych w wyniku spożywania kawy, herbaty i pokarmów. Tym samym pasta przywraca zębom ich naturalną biel.

Pasty wybielające do zębów działają w sposób fizyczny i chemiczny. Pierwszy rodzaj pasty do zębów zawiera większą ilość składników ściernych lub niezwykle małych cząsteczek, które mechanicznie ścierają przebarwienia z powierzchni szkliwa.

Pasty wybielające na bazie związków chemicznych zawierają nadtlenek wodoru, który usuwa przebarwienia w samej strukturze zęba.

Czarna pasta do zębów

Chcesz w naturalny sposób rozjaśnić zęby? Wypróbuj wybielanie zębów węglem! Hit ostatnich lat, tzw. czarna pasta do zębów zapewni Ci satysfakcjonujące efekty. Swój kolor zawdzięcza zawartości węgla aktywnego, który delikatnie i w naturalny sposób usuwa płytkę nazębną i przebarwienia z powierzchni zębów.

PORADA: Nie mniejszą popularnością niż czarna pasta do zębów cieszą się również wybielające proszki do zębów, które przywrócą Twoim zębom promienną biel. Proszek wybielający działa jak pasta do zębów. Różnią się jednak tym, że zęby są oczyszczane bezpośrednio przez cząsteczki proszku, a nie przez proszek wiązany przez inną substancję.

Ile trwa wybielanie pastą do zębów?

Nawet najlepsza pasta wybielająca nie zapewni Ci takich rezultatów, jak wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Uzyskany efekt zależy od samej pasty wybielającej, jej składu oraz właściwości rozjaśniających.

Jeśli chcesz wybielić zęby o jeden lub dwa tony, wybielająca pasta do zębów sprawdzi się idealnie. Oczekiwane rezultaty będą widoczne w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy.

Uśmiechaj się od ucha do ucha! W naszej ofercie znajdziesz nieprzebraną ofertę najlepszych past wybielających od sprawdzonych marek, takich jak Swissdent, Curaprox, Opalescence czy Oral B.