Fioletowa farba do włosów

Bestsellery

Odważ się i wypróbuj nowy odcień! Co sądzisz o fioletowych farbach do włosów? Sprawdź, czy pasują do Ciebie pastelowe refleksy fioletu lub zdecyduj się na intensywny fiolet na całej długości włosów.

Oryginalne fioletowe włosy na festiwal i do pracy

Na ulicach coraz częściej można zobaczyć osoby z fioletowymi włosami, a kolor ten staje się bardzo popularny. Na szczęście, u każdego wygląda on inaczej. Dzięki szerokiej palecie fioletowych odcieni nie musisz się obawiać, że staniesz się wierną kopią swojej sąsiadki... Ty i Twoje włosy będziecie wyjątkowe.

Fiolet nie jest już wyłącznie atrybutem buntowniczek, kochających letnie festiwale. Równie dobrze pasuje do spotkania biznesowego, które ożywisz swoim wyjątkowym kolorem włosów. I nie chodzi tu tylko o fryzurę. Ogólne wrażenie dopełni wybór odpowiedniej szminki i cieni do powiek, a także idealnie dobrana odzież.

Pasuje Ci bardziej ciemnofioletowa farba do włosów, czy może raczej jasny fiolet, wpadający w tony pastelowego różu? Możesz eksperymentować bez obaw i szukać odpowiedniego koloru dla siebie. Zanim znajdziesz idealny fiolet, wypróbuj zmywalną farbę do włosów i sprawdź, w jakim odcieniu czujesz się najlepiej!