Włosy farbowane

Masz wybrane
  • Włosy farbowane
Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Zobacz więcej
Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   150
  •   18
  •   5
  •   2
  •   1
Bestsellery

Która kobieta nie chciałaby mieć pięknego, żywego koloru włosów?

Z dostępnymi dziś farbami do włosów staje się to coraz łatwiejsze. Aby jednak farbowane włosy pozostały piękne na dłużej, wymagają użycia specjalnych preparatów, chroniących włosy przed przedwczesnym blaknięciem, nawilżających je i dostarczających niezbędnych składników odżywczych.

Pielęgnacja włosów farbowanych rozpoczyna się już w trakcie mycia. Należy wybrać delikatny szampon, unikając tzw. szamponów oczyszczających. Najlepszy do tego zadania jest specjalny szampon do włosów farbowanych, który zapobiega nadmiernemu wymywaniu koloru. I pamiętaj, że nie należy myć włosów wcześniej niż po dwóch dniach od nałożenia koloru, aby farba zdążyła się odpowiednio wchłonąć.

Po umyciu należy dostarczyć farbowanym włosom odpowiednie substancje odżywcze. Po każdym myciu należy stosować specjalną odżywkę do włosów farbowanych, a co najmniej raz w tygodniu przeprowadzić intensywną kurację w postaci odżywczej maski do włosów. Negatywny wpływ na intensywność koloru wykazuje promieniowanie UV, dlatego należy używać produktów do stylizacji i olejków ochronnych z filtrem UV, który chroni kolor przed wypłowieniem.

Na Notino oferujemy szeroką gamę produktów do farbowanych włosów w atrakcyjnych cenach! Dostawy realizujemy niezwłocznie po zamówieniu.