Przejdź do głównej zawartości

Odbiór zużytej elektroniki

Podczas zakupu sprzętu elektronicznego oferujemy nieodpłatnie, wynikającą z ustawy możliwość odesłania starego urządzenia tego samego rodzaju.  Nasza firma za pośrednictwem autoryzowanego przedstawiciela przekaże sprzęt do utylizacji, z zachowaniem najwyższych standardów w trosce o środowisko.

Możesz oddać swój zużyty sprzęt wybierając jedną z poniższych opcji:

  • Odnieś produkt do naszego punktu - możesz przynieść go bezpośrednio do jednego z naszych sklepów, gdzie nasze koleżanki go od Ciebie przyjmą.
  • Odbierzemy go od Ciebie -jeśli powyższa opcja Ci nie odpowiada, możesz skontaktować się z nami w celu umówienia odbioru produktu bezpośrednio z Twojego domu.

Zwrot zużytego sprzętu jest oczywiście nieodpłatny. Wystarczy powiadomić nas o chęci skorzystania z tej usługi, a resztą zajmiemy się my.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.
Po potwierdzeniu, firma Notino s.r.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego wniosku na podstawie uzasadnionego interesu. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym momencie wyrazić sprzeciw. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​