Przejdź do głównej zawartości

L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel

Kreuje trendy w stylizacji włosów, współpracuje z najlepszymi fryzjerami z całego świata i obecna jest za kulisami najsłynniejszych pokazów mody w Paryżu, Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie. To L'Oréal Professionnel, wiodąca marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów o francuskim DNA.

Historia marki L'Oréal Professionnel sięga roku 1909, kiedy francuski chemik Eugène Schueller opracował formułę pierwszej delikatnej farby do włosów i założył firmę, która przybliża atmosferę Paryża całemu światu. Od roku 2012 L'Oréal Professionnel jest oficjalnym partnerem paryskiego Fashion Week i od wielu lat obecne jest na największych pokazach mody. Naukowcy z laboratoriów L'Oréal nieustannie opracowują przełomowe technologie, oferując nowoczesne i wyjątkowe usługi, dzięki którym marka wciąż przoduje w branży kosmetologicznej.

Szeroka oferta kosmetyków do pielęgnacji włosów L'Oréal Professionnel obejmuje szampony L’Oréal Professionnel dostosowane do potrzeb każdego rodzaju włosów, profesjonalne produkty do stylizacji, głęboko odżywiającą pielęgnację do włosów zniszczonych oraz serię produktów, zawierającą w większości naturalnie pozyskiwane składniki roślinne L'Oréal Professionnel Source Essentielle. 

Zapewnij swoim włosom profesjonalną pielęgnację, stosując produkty L'Oréal Professionnel, najczęściej wybierane przez fryzjerów na całym świecie.

cały tekst ukryć tekst