Farba do włosów blond

Bestsellery

Blond farba do włosów

Pociągają Cię jasne odcienie włosów? Sięgnij po farbę do włosów blond! Wybraliśmy dla Ciebie szeroką ofertę produktów z bogatą paletą odcieni. Od platynowego blondu, przez popiele aż po ciemne blondy – wystarczy wybrać odpowiedni kolor, aby całkowicie zmienić lub ożywić swoją naturalną barwę, albo pozbyć się pierwszej siwizny.

Komu pasują blond włosy? Wybierz odpowiedni odcień

Promienny blond będzie pasował każdemu, kto kiedykolwiek, nawet w dzieciństwie, miał jasne włosy. Istnieje też teoria, że blond to uniwersalny kolor i że każdy jest w stanie znaleźć odcień odpowiedni dla siebie. Dopasuj farbę do koloru swojej skóry i barwy oczu, a jeśli wciąż nie wiesz, jaki odcień będzie najlepszy, skorzystaj z porady stylisty. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych czy chybionych koloryzacji. Jeśli masz naturalnie ciemne włosy, nie zapomnij o dobrej jakości rozjaśniaczu do włosów.

Nie chcesz zmiany, a tylko pogłębienia koloru? Zastosuj trwałą farbę do włosów w kolorze podobnym do Twojego odcienia lub odżywiającą maskę koloryzującą, który dodatkowo wzmocni Twoje włosy.

Nie zapomnij o pielęgnacji blond włosów

Zapewnij swoim blond włosom regularną pielęgnację. Stosuj szampony do jasnych włosów, aby usuwać niechciane żółte tony i stosuj się do zasad pielęgnacji włosów blond, aby pozostały one piękne i zdrowe!