Zielona farba do włosów

Masz wybrane
  • Domowa koloryzacja
  • Zieleń
Filtr

Chcesz prawdziwej zmiany? Masz odwagę i fantazję? Jeśli tak, wypróbuj farby do włosów zielonych, które stworzą na Twojej głowie niesamowity efekt. Taka fryzura może wydawać się dość oryginalna, ale wystarczy trochę odwagi. Zobaczysz, że warto.

W połączeniu z Twoim naturalnym kolorem farba może dać efekt od jasnej zieleni, przez turkusy aż po głębokie, brązowawe odcienie z zielonymi refleksami. Aby uzyskana zieleń utrzymała się na włosach jak najdłużej, stosuj produkty do włosów farbowanych, które zapewnią długotrwały efekt koloryzacji.

Nie musisz zmieniać koloru na całej długości. Zastosuj zieleń na kilku pasmach, aby ożywić fryzurę. A jeśli jesteś blondynką, nie musisz inwestować w rozjaśniacz do włosów. Twoje włosy i bez niego pięknie się zazielenią.

Zielone włosy na próbę

Zastanawiasz się, czy zieleń jest dla Ciebie? Przetestuj go na imprezie. Kto wie, być może usłyszysz tyle komplementów, że zdecydujesz się na trwały zielony odcień? Aby uzyskać krótkotrwały efekt, wystarczy zielony spray do włosów lub inna zmywalna farba. Zakochasz się w zieleni!