Przejdź do głównej zawartości

Makijaż ślubny dla panny młodej

W dniu ślubu bądź olśniewająca! Wybraliśmy najlepsze produkty do makijażu, które nie tylko świetnie wyglądają, ale wytrzymają przez cały ciężki weselny dzień. Co wybrać spośród nich i jak pomalować się na ślub?

 

  • Ślubny makijaż powinien być odporny na gorąco, łzy i pocałunki. Najpierw nałóż więc podkład, pomadkę i cienie do oczu. Do samego makijażu wybieraj produkty wodoodporne i nie zapomnij utrwalić efektu końcowego pudrem i utrwalaczem szminki.
  • Ślubny make-up dostosuj do stylu, w jakim zamierzasz spędzić ten wyjątkowy dzień. Na wesele na zamku nadaje się bardziej delikatny, romantyczny makijaż, na plaży będziesz wyglądać świetnie w odcieniach brązu, dopasowanych do opalonej cery.
  • Makijaż dla panny młodej dostosuj też do kolorów wesela. Szminka, cienie do oczu i lakier do paznokci – wszystko musi ze sobą współgrać.
  • Makijaż panny młodej musi też dobrze wyglądać na zdjęciach, a fotografie wymagają bardziej wyrazistego malowania. Nie można jednak przesadzać! Unikaj ciemnych, kolorowych cieni i mocnych eyelinerów.

Nie zapomnij wypróbować ślubnego makijażu wcześniej – nie tylko tego, jak wygląda, ale też jak długo wytrzyma. Tylko w ten sposób będziesz miała pewność, że w dniu wesela wszystko będzie idealne.

cały tekst ukryć tekst

Wielki test szminek: Która jest naprawdę trwała?

Perfekcyjnie pomalowane usta stanowią podstawę ślubnego makijażu. Na weselu Twoja szminka przejdzie jednak ciężką próbę. Przeczytaj, które pomadki są naprawdę niezmywalne i jak prawidłowo utrwalić szminkę.