Sól do kąpieli

Bestsellery

Wejdź do wanny pachnącej solą do kąpieli

Sól do kąpieli może przywrócić Ci dobry nastrój, dodatkowo rozwiązując wiele problemów skórnych. Wystarczy napełnić wannę, zrzucić z siebie odzież i zanurzając się w pachnącej kąpieli, zapomnieć o codziennych zmartwieniach i cieszyć się prawdziwym zabiegiem relaksacyjnym w swoim domowym spa.

Znaleźliśmy dla Was najwyższej jakości sole do kąpieli z Morza Martwego, z magnezem lub o zapachu lawendy, róż lub eukaliptusa, a także specjalną sól do kąpieli stóp.

Dlaczego warto stosować sole do kąpieli?

  • Sól do kąpieli to nie tylko wspaniały sposób na odprężenie, choć jej odurzający zapach ułatwia relaksację. Warto wspomnieć przede wszystkim o regeneracyjnych właściwościach soli do kąpieli. Sól jest bogata w naturalne minerały, dzięki czemu jest w stanie łagodzić objawy różnych chorób, nie tylko skórnych.
  • Jedną z najpopularniejszych relaksujących soli do kąpieli jest niewątpliwie sól lawendowa, która wykazuje niesamowite właściwości uspokajające, a przy tym stanowi doskonałe remedium na skurcze oraz w chorobach reumatycznych.
  • Często poszukiwana jest również sól z Morza Martwego, która poprawia stan skóry, borykającej się z trądzikiem czy łuszczycą. Dodatkowo morska sól do kąpieli wykazuje dobroczynny wpływ przy stresie, nerwicach i migrenach, wspomagając detoksykację organizmu i pomagając przy nadmiernej potliwości stóp.
  • Warto również wspomnieć o magnezowej soli do kąpieli, która składa się przede wszystkim z magnezu. Sól ta wykazuje zbawienny wpływ na problemy skórne, reumatyzm i artretyzm, skurcze mięśni, bóle stawów i bóle menstruacyjne.

Wybierz najlepszą sól do kąpieli w atrakcyjnych cenach, rozpieszczając tym samym swoje ciało i umysł tak, jak na to zasługuje!

Nasza sugestia: Wypróbuj również niezwykle popularne musujące kule do kąpieli oraz płyny do kąpieli, by wyczarować dla siebie relaksującą kąpiel.