Przejdź do głównej zawartości

Kneipp

Kneipp

Doświadczaj na własnej skórze mocy natury dzięki produktom marki Kneipp, których spektakularne właściwości opierają się na połączeniu przyrody i nauki. Nazwa kosmetyków Kneipp pochodzi od nazwiska ich założyciela, księdza Sebastiana Kneippa, który przez całe życie aktywnie interesował się hydroterapią i innymi metodami medycyny naturalnej.  

Marka Kneipp do dziś czerpie z holistycznych nauk Sebastiana, kładąc nacisk na przyjazność kosmetyków nie tylko dla skóry, ale również dla natury i środowiska. Dlatego też kosmetyki Kneipp nie zawierają konserwantów, parafin, silikonów czy olejów mineralnych.  

Poznaj sekrety marki Kneipp i wypróbuj produkty, które pomogą Ci utrzymać w zdrowiu ciało i umysł, a jednocześnie będą pieścić Twoją duszę. Sole do kąpieli Kneipp czy olejki do kąpieli Kneipp to idealny pomysł na chwile niezakłóconego relaksu po ciężkim dniu. Żel pod prysznic Kneipp umili Ci codzienną kąpiel, a krem do rąk Kneipp o urzekającym zapachu stanie się nieodłącznym uzupełnieniem Twojej torebki.  

Ciesz się swoją chwilą z Kneipp®!

cały tekst ukryć tekst