Polskie kosmetyki

Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   959
  •   113
  •   20
  •   4
  •   8
Bestsellery

Polskie kosmetyki – wyjątkowe produkty znane na całym świecie

Najbardziej rozpoznawalne marki polskich kosmetyków

Polskie marki kosmetyków, które są niezwykle popularne i dobrze znane na świecie to m.in. Bielenda, Soraya, Eveline Cosmetics, Dermedic, Ideepharm, Bioliq, Delia Cosmetics czy Farmona. Wszystkie powstały z myślą o tym, by pomóc rozwiązać problemy ze skórą, włosami czy paznokciami i poprawić wygląd oraz samopoczucie stosujących je kobiet i mężczyzn.

Ziaja - polski producent kosmetyków znany również za granicą

Zielony oliwkowy krem to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy założonej przez Aleksandrę i Zenona Ziaja. Ta polska marka kosmetyków tworzy jednak znacznie więcej produktów dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci. Są one przyjazne dla skóry, gdyż Ziaja ogranicza w trakcie produkcji zawartość konserwantów. Oferta marki Ziaja to produkty m.in. do ciała, twarzy oraz włosów.

Polscy producenci kosmetyków opatentowali unikalny ekstrakt 

Marka polskich kosmetyków, która może pochwalić się takim dokonaniem to Tołpa. Opatentowała ona ekstrakt torfowy, który umieszczany jest w produktach kosmetycznych i dermokosmetycznych. Odkrył go Stanisław Tołpa, od którego ta polska marka kosmetyków otrzymała nazwę. Składnik ma za zadanie wzmocnić odporność skóry, poprawić jej kondycję oraz zregenerować. Co ważne, posiada także działanie antyoksydacyjne, które pozytywnie wpływa na młodszy wygląd skóry.

Polscy producenci kosmetyków tworzą też produkty kolorowe

Marka polskich kosmetyków, istniejąca już od 1983 roku i bardzo dobrze kojarzona przez konsumentki to Inglot. W jej ofercie można znaleźć nie tylko kolorowe cienie do oczu, ale również bazy pod makijaż, lekkie kremy i fluidy oraz gąbki do makijażu, które ułatwiają ich aplikację. Inglot to również błyszczyki do ust w intensywnych kolorach, eyelinery czy żelowe pomady do brwi. Ta polska marka kosmetyków dostępna jest aż na sześciu kontynentach, co pokazuje, że kochają ją panie na całym świecie.