Przejdź do głównej zawartości

Eveline Cosmetics

Eveline Cosmetics - jeden z największych producentów kosmetyków w Polsce

Wieloletnia tradycja i doświadczenie, szeroka gama produktów oraz umiejętność szybkiego reagowania na nowe trendy – to właśnie marka kosmetyczna Eveline Cosmetics, która oferuje szerokie portfolio produktów do pielęgnacji skóry i ciała oraz kosmetyków kolorowych. Eveline Cosmetics wyróżnia się innowacyjnością, jakością produktów i profesjonalizmem.

 

Marka Eveline Cosmetics powstała w 1983 roku. Od początku istnienia zespół Eveline Cosmetics dokłada starań, by w jak najbardziej elastyczny sposób reagować na stale zmieniające się oczekiwania klientów. Misja firmy opiera się na założeniu, że kluczem do właściwej pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz podkreślenia naturalnego piękna jest dobór właściwych i skutecznych kosmetyków. Opracowując nowe produkty, zespół Eveline Cosmetics bierze pod uwagę zróżnicowane potrzeby swoich klientów, dlatego też portfolio produktów poszerzono o wegańską linię Beauty&Glow.

Dołącz i Ty do fanów tej marki i wypróbuj podkład w płynie z kwasem hialuronowym Eveline Cosmetics Wonder Match czy tusz do rzęs Eveline Cosmetics Variété Lashes Show, który wydłuża, podkręca i zapewnia rzęsom imponującą objętość. W drodze do wymarzonej sylwetki z pewnością docenisz wyszczuplające serum do ciała Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Scalpel, spalające tkankę tłuszczową. Intensywne nawilżenie i odżywienie skóry całego ciała zapewni odżywczy balsam do ciała Eveline Cosmetics Botanic Expert.

cały tekst ukryć tekst