Przejdź do głównej zawartości

Dermedic

dermedic

Polska marka Dermedic specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków, dystrybuowanych przez apteki. Kosmetyki Dermedic nie tylko zapewniają skórze lepszy wygląd, ale sprawdzają się również w leczeniu wielu chorób. Przechodzą surowe kontrole jakości i bezpieczeństwa, a dzięki swojej skuteczności i delikatności polecane są przez czołowych polskich dermatologów i pediatrów. 

Marka Dermedic celuje przede wszystkim w potrzeby osób o wyjątkowo wrażliwej lub problematycznej skórze. Dermedic może Ci towarzyszyć od pierwszego dnia życia, kiedy skóra nie jest jeszcze w pełni dojrzała i odznacza się naturalną podatnością na podrażnienia. Dermedic Baby to seria dermokosmetyków przeznaczona do profilaktycznej pielęgnacji dla dzieci zdrowych oraz osób ze skórą atopową, skłonną do alergii. Marka stawia na jakość, ściśle przestrzegając zasad GMP (Good Manufacturing Practice). 

Głównym składnikiem kosmetyków Dermedic jest krystalicznie czysta woda hipertermalna o niskiej zawartości minerałów, czerpana ze źródeł w Europie Środkowej. Dzięki unikalnej, hipotonicznej strukturze i składzie bogatym m.in. w krzem, wykazuje dobroczynne działanie na skórę. Oprócz wody hipertermalnej, w kosmetykach Dermedic znajdziesz również enzymy kwasów owocowych AHA, kwas hialuronowy, mocznik oraz witaminy. Marka Dermedic we współpracy z niezależnymi mikrobiologami i laboratoriami nieustannie pracuje nad nowymi produktami i ulepsza formuły już obecnych na rynku. W jej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek czy płeć.

Warto wypróbować intensywnie nawilżające kosmetyki Dermedic Hydrain3 Hialuro, produkty pielęgnacyjne do włosów z serii Dermedic Capilarte czy krem ​​lub mleczko do opalania Dermedic Sunbrella. Ochronę przed słońcem u dzieci zapewni natomiast pielęgnacja przeciwsłoneczna z serii Dermedic Sunbrella Baby.

cały tekst ukryć tekst