Przejdź do głównej zawartości

Inglot

O marce Inglot

Wypróbuj makijaż gwiazd musicalu prosto z Broadwayu. Marka Inglot wyróżnia się szeroką skalą kolorów i imponującą różnorodnością produktów. Z biegiem lat zyskała czołową pozycję w świecie kosmetyków. Była obecna na wszystkich głównych modowych wydarzeniach roku. Inglot wykorzystuje najnowsze technologie i tworzy wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.

 

Kosmetyki Inglot powstały ponad 30 lat temu w Przemyślu – małym mieście na południu Polski. Sukces na polskim rynku zachęcił twórców marki do ogólnoświatowej ekspansji, którą rozpoczęło w 2006 roku otwarcie pierwszej franczyzy w Montrealu. Od tej chwili mapa miejsc oferujących produkty marki Inglot stale się poszerza i obecnie obejmuje już 70 krajów na 6 kontynentach.

Głównym atutem kosmetyków Inglot jest wyjątkowy system Freedom, umożliwiający klientom zestawienie własnej palety kolorów do makijażu oczu, policzków czy ust. Warto wspomnieć także o niezwykle trwałej szmince w płynie Inglot HD, która zapewni Twoim ustom bezbłędny, matowy wygląd przez wiele godzin. Ty też daj się skusić efektownej palecie kolorów wyjątkowych kosmetyków Inglot.

cały tekst ukryć tekst